ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД
І КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

БЕЗКОШТОВНИЙ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

ИМПЛАНТЫ
ПРЕМИУМ КЛАССА
ОТ 9000 ГРН

ИМПЛАНТАЦИЯ ЗУБОВ

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

СКИДКА ДЛЯ КАЖДОГО ЧЛЕНА СЕМЬИ 5%

СЕМЕЙНАЯ СТОМАТОЛОГИЯ

ОКСИД ЦИРКОНИЯ,
КЕРАМИКА E.MAX
ОТ 4500 ГРН

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

БЕЗМЕТАЛЛОВЫЕ КОРОНКИ

previous arrow
next arrow
Slider

Послуги стоматології

Стоматологія на Вокзальній надає широкий спектр послуг, що охоплює всі галузі стоматології.
При цьому ступінь складності захворювання не є для нас проблемою

Консультація


Безкоштовний первинний огляд та консультація стоматолога

Лікування зубів і ясен


Лікування карієсу, пульпіту, пародонтозу, кісти і багато іншого

Відбілювання зубів


Професійне відбілювання зубів різними методиками

Чистка зубів


Очищення поверхні зубів від залишків їжі і м’якого зубного нальоту

Протезування зубів


Своєчасне і якісне протезування зубів

Імплантація зубів


Краща і сучасна технологія відновлення зубів

Стоматологія на Вокзальній, чому ми?

Стоматологія на Вокзальній, спеціалізується на широкому спектрі послуг щодо поліпшення здоров’я і краси Вашої Естетична стоматологія Київ посмішки. Висока якість послуг, прийнятні ціни, кваліфіковані фахівці і високотехнологічне обладнання – все для Вашого комфорту і здоров’я.

У нашій клініці працюють лікарі, які спеціалізуються на різних областях стоматології. І, крім того, у нас є повне оснащення обладнанням: для діагностики та лікування. Все це дає можливість виконувати роботу на належному рівні. Задоволений клієнт і європейська якість – головна мета нашої клініки і команди.

Ми завжди застосовуємо тільки індивідуальний підхід до клієнта, більш того, якщо наші пацієнти зовсім юні, наші лікарі враховують особливості дитячої психології. Ви боїтеся цін на стоматологічні послуги? Не варто. По-перше, первинна консультація безкоштовна, а по-друге наші ціни зовсім доступні і прийнятні при такому високому рівні надання стоматологічних послуг.

Які послуги Ви знайдете в нашій клініці на Вокзальній

Ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг, серед яких кожен знайде те, що необхідно.

Своєчасна діагностика – запорука успіху

Дитяча стоматологія Київ Відвідування стоматолога вже давно не синонім болю і страшного кабінету з бормашиною. Сучасні технології та препарати, навіть найскладніше лікування дозволяють зробити максимально швидким, комфортним і з мінімальними больовими відчуттями. Тому, відвідування зубного лікаря, як за скаргою, так і для планового огляду – це обов’язково! І на це є свої причини. Своєчасна діагностика, зможе виявити захворювання на початковій стадії і вилікувати будь-які проблеми швидше, дешевше і менш болісно.

Здоров’я Ваших зубів і ротової порожнини, може вплинути і на стан інших систем організму. У зв’язку з цим не варто нехтувати регулярним відвідуванням стоматолога. Провівши необхідну діагностику в клініці Стоматологія Київ, лікар визначить, в якому стані Ваші зуби і, що важливо, ротова порожнина. Після чого буде призначено лікування або корекційні процедури, якщо це потрібно. Крім того, ніхто не відміняв красу, красива посмішка – запорука впевненості.

Контакти