Безметалеві коронки в стоматології

Безметалеві коронки дійсно можна назвати одним з найбільш успішних винаходів в сфері стоматології. Це пов’язано з рядом переваг таких керамічних коронок. По-перше, є можливість реставрації навіть відсутніх зубів, які приймають на себе жувальну навантаження. А по-друге, є можливість протезування такими коронками і передніх зубів, так як матеріали мають якості, які лише підкреслять красу і будуть естетичними.

Крім перерахованих вище у безметаллових коронок, є ще плюси, на відміну від металокераміки. Немає металоконструкцій, але при цьому найвища міцність при маленькому вазі. Можлива повна ідентичність відтінку і формі натуральних зубів пацієнта. У зв’язку з цим популярність такого типу протезування зростає з кожним днем ​​і, незважаючи на її досить високу вартість, користується попитом у всіх куточках світу.

Які є показання для безметалове протезування

Однією з головних причин вибору такого виду протезування є естетика і натуральність такого матеріалу. Протезування безметалове коронками актуальна в наступних випадках:

 • Деформація і відсутність передній зубів. А також неестетичний вигляд, що вимагає повноцінного реставрації.
 • Дефекти зубного ряду. При чому вони можуть бути як поодинокі, так і множинні. В обох випадках не виникне проблем з протезуванням.

Залежно від складності і суті проблеми може бути виконано один з двох варіантів протезування. Це імплантація або ж використання мостовидной конструкції. Протезування коронками без металевого каркаса є показанням для тих, у кого є або можлива алергія на метал.

Чому саме коронки без металу, які переваги?

Безумовно, металокерамічні коронки теж затребувані і часто використовуються для одиничного і множинного протезування. Але, кераміка на даний момент багато в чому випереджає, завдяки своїм основним перевагам:

 • Кожному пацієнту хочеться, щоб про наявність протеза знав тільки він. А значить, природність і натуральність одне з головних вимог. Саме таким плюсом володіє безметалловая коронка.
 • Такі протези гіппоалергенна. Завдяки цьому знижується термін звикання до протезу, а також не буде виникнення роздратування ясен.
 • Високоміцний і довговічний метаріал.
 • При тривалому використанні не буде змінюватися колір при належному догляді.
 • Підійде для протезування, як передніх, так і жувальних зубів.
 • Прихований перехід біля ясен.
 • Препарування зуба абсолютно щадне.
 • Естетика.
 • Поверхня матеріалу безметалловой коронки дуже гладка. На ній не буде накопичуватися зайвий наліт.

Як відбувається протезування таким типом коронок?

Процес установки такого виду протезів досить простий, завдяки своїй технології. Більш того, зазвичай усунення дефектів зубного ряду, займає від кількох днів до тижня. Все залежить від складності та обсягів виконуваної роботи, а також від індивідуальних потреб пацієнта.

Все починається з загальної діагностики та підготовки. Крім того, дуже важливо, попередньо провести повну санацію ротової порожнини (наприклад, вилікувати проблеми з яснами, запломбувати карієс). Після чого, почнуться наступні етапи:

 • Виготовлення оптичного зліпка.
 • Підбір кольору матеріалу під природний колір зубів пацієнта.
 • Моделювання каркаса для протеза.
 • Створення самої основи конструкції – каркаса.
 • Нанесення керамічного матеріалу на каркас і випал його після в спеціальній печі.
 • Примірка, фінальна.
 • Установка протеза, з використанням цементу зі спеціальним складом.

Вартість таких протезів

Наша стоматологія пропонує послуги по протезуванню безметалове коронками. І у багатьох виникає питання про вартість і чому найчастіше в прайсі вказані ціна “від якоїсь суми”. Справа в тому, що створення і установка протезів настільки індивідуальна процедура, що не можна на 100% передбачити. Так як потреби і план лікування складається окремо для кожного пацієнта.

Є ряд факторів, які впливають на кінцеву вартість протезування. Самі основні – це тип матеріалу, обсяги і складність роботи. Адже комусь потрібно протезування одного зуба, а кому-то практично цілого зубного ряду. Також, технологія створення та установки протеза жувального зуба і переднього – відрізняються. Матеріали можуть бути різних виробників і різної вартості.

Крім того, часто, перед протезуванням, пацієнту може знадобитися пройти ряд процедур. Ультразвукова чистка, пломбування карієсу, лікування будь-яких запалень пародонта і багато іншого. Наші фахівці гарантують якісну роботу за максимально прийнятну ціну. Ви точно будете в захваті від Вашої посмішки, після установки безметаллових коронок.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка мережі «Стоматологія Київ«

Поделиться на своей странице социальной сети: