Дитяча стоматологія на Вокзальній

Дитяча стоматологія вирішує безліч завдань, пов’язаних зі збереженням здоров’я молочних зубів юних пацієнтів. А також формуванням культури правильного догляду за ротовою порожниною. Завдання батьків – відповідально підійти до питання виховання звички відвідування дитячого стоматолога.

Для подолання страху дуже важливо почати візити до зубного лікаря по безпроблемному приводу, коли у дитини немає больових відчуттів. З раннього віку малюк повинен відчути і усвідомити, що відкрити рот і показати зубки доктору – це не страшно.

Дитяча стоматологія: найбільш поширені види захворювань зубів

Дитяча стоматологія Київ Оскільки структура молочних зубів відрізняється від корінних, їм потрібне особливе лікування. Найчастіше у дітей діагностують карієс. Але небезпека цього захворювання полягає в стрімкому розвитку процесу руйнування емалі. Тому важливість своєчасного звернення до фахівця вкрай важлива.

Якщо на емалі зубів з’являються білі цятки, схожі на сліди крейди – це ознака раннього карієсу, і малюка потрібно показати стоматолога. Несвоєчасне лікування в наслідок відіб’ється на здоров’я постійного зубного ряду.

Випадання молочних зубів, звичайно, процес природний, але при ранній втраті тієї чи іншої одиниці зубного ряду ускладнюється правильне прорізування постійних зубів, що може спровокувати їх небажане зміщення в подальшому.

Київ дитяча стоматологія На другому місці після карієсу в переліку дитячих стоматологічних захворювань варто пульпіт. А також процедури, необхідні для його лікування, проходять поетапно. При виявленні проблеми дитячий стоматолог проводить розтин і девіталізацію зубної одиниці за допомогою спеціального нетоксичного препарату. Через 10-12 днів доктор здійснює видалення ураженої пульпи з метою запобігання подальшому поширенню інфекції.

При пульпіті малюк може страждати від гострого болю, тому виникає необхідність застосування знеболюючих препаратів. Такі ліки використовуються дитячими стоматологами з особливою обережністю. Вони не завдають шкоди дитячому організму, але полегшують страждання малюка.

Ще одне неприємно захворювання ротової порожнини у дітей – стоматит. Але сучасні методики припускають просте і швидке лікування, що дозволяє позбавити дитину від некомфортних відчуттів.

Брекети – це красиво і не боляче

Одна з найпоширеніших стоматологічних проблем – неправильний прикус. І дуже важливо зайнятися її усуненням саме в дитячому віці. Але завдяки новітнім медичним технологіям ця проблема вирішується оперативно і максимально безболісно. Основний метод виправлення прикусу – це установка брекетів.

Головна особливість сучасних пристосувань полягає в тому, що вони не є джерелом негативних емоцій у дитини, не викликають дискомфорт. А навпаки, розглядаються як своєрідний модний аксесуар.

Для грамотного дитячого стоматолога, який є і хорошим психологом, не проблема переконати дитину в тому, що носити брекети – це не тільки необхідно, але і красиво.

Про переваги сучасної дитячої стоматології

Сучасним малюкам справді пощастило. Устаткування дитячих стоматологічних кабінетів і безболісна методика лікування молочних зубів обумовлюють формування у дітлахів позитивного настрою на похід до дантиста. Справа тільки за мамами і татами, завдання яких бути чуйними, відповідальними і уважними, щоб дитяча стоматологія могла вчасно допомогти запобіганню проблем зі здоров’ям зубів їх улюблених малюків.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка мережі Стоматологія Київ

Поделиться на своей странице социальной сети: