Ефективне вирівнювання прикусу зубів

При виникненні неправильного прикусу у людини порушуються жувальні функції, зменшується зовнішня привабливість зубного ряду. Неправильний прикус може привести до поступового погіршення здоров’я, тому необхідно якомога швидше зайнятися його виправленням.

Способи виправлення прикусу

Сучасна стоматологія пропонує різні способи виправлення прикусу. Один з найдієвіших і популярних – носіння брекетів. Ці конструкції здатні чинити тиск на певні зубні одиниці, змушуючи їх вирівнюватися і поступово ставати на своє місце. Брекети розрізняються за типом конструкції і матеріалу.

Брекети

Вестибулярні брекети встановлюють із зовнішнього, а лінгвальні – з внутрішньої поверхні зубів. Залежно від типу матеріалу, брекети поділяють на металеві, пластикові, керамічні, сапфірові. Кожен варіант має свої особливості, рівень міцності і стійкості, зовнішній вигляд.

Носіння брекетів рекомендовано для будь-якого віку, тому такі конструкції застосовуються і для дітей, і для дорослих. Єдине, на що впливає вік – термін носіння вирівнюють систем. Чим старше пацієнт, тим довше йому доведеться носити брекети.

Термін корекції визначається лікарем в індивідуальному порядку для кожного пацієнта. Перед установкою пацієнт проходить огляд у лікаря для визначення корекції і оцінки порожнини рота.

Для дозволу установки брекетів у пацієнта не повинно бути в ротовій порожнині запальний процесів, каріозних утворень.

Тип конструкції визначається індивідуально. Після установки брекетів пацієнт буде перебувати під наглядом лікаря протягом усього періоду їх носіння. Під час проміжних оглядів лікар буде коректувати положення дуг, робити це він буде до тих пір поки зуби не придбають правильного положення.

Пацієнту не завжди комфортно носити вирівнюють конструкції перших порах. Згодом настає звикання, і брекети перестають заважати. Так як функції брекетів припускають певний тиск на зуби, пацієнт може відчувати терпиму біль. Якщо установку брекетів виконує фахівець, то можна значно знизити дискомфорт пацієнта і навіть повністю його виключити.

Тривалість носіння

Тривалість носіння брекетів залежить від складності корекції і в середньому становить 2-3 роки. Такі конструкції показують високу ефективність, вони здатні нейтралізувати проблеми прикусу.

Для тих пацієнтів, які хочуть виправити прикус за допомогою знімних конструкцій, підійдуть капи. Вони зручні в носінні і догляді, відмінно справляються з виправленням прикусу. Корекція в цьому випадку відбувається шляхом заміни елайнеров на інші конструкції.

Стоматологія на Вокзальній Danti

Поделиться на своей странице социальной сети: