Перш за все естетична стоматологія – який отримує останнім часом максимальні визнання і популярність розділ стоматології. Який відповідає, в першу чергу, за створення і підтримання гарної білосніжної усмішки. Як невід’ємної ознаки привабливого, успішного і щасливого людини.

Красива посмішка – це відмінний настрій у вас і вашого оточення. Так як вона робить позитивний вплив на ваш імідж і ваше здоров’я. Але численні дослідження підтвердили, що усміхнені люди виглядають більш привабливими, рішучими, порядними і впевненими в собі.

Ви не можете уявити свій день без кави або чаю? Але ви помітили, що зуби потемніли або вони від природи мають жовтуватий / сіруватий відтінок? А також може на зубі з’явився скол, потемніла пломба, або утворився наліт? Але на всі ці та багато інших питань ви отримаєте відповіді і рішення в наших стоматологів!

Зараз зуби перестали бути просто частиною апарату артикуляції (вимова звуків) або засобом для пережовування їжі. А також сьогодні здорові і красиві зуби – показник статусу людини.

Сучасна естетична стоматологія

У наш час естетична стоматологія увібрала в себе технології абсолютно всіх дантістскіх дисциплін. Саме тому вона відповідає за:

  • відбілювання зубів. Безпечне лазерне відбілювання, санація порожнини рота, мінералізація зубів.
  • реставрацію зубів. Виправлення дефектів, форми, розташування зубів з використанням композиційних матеріалів або фотополімерів, затвердевающих на світлі. Але завдяки чому досягається ідентичність відновлених зубів решті зубного ряду за все за один сеанс і з довгостроковими ефектом.
  • професійну чистку зубів. Ультразвукова чистка і полірування, видалення зубного каменю і нальоту, фторування, профілактика захворювань ясен і пародонту.
  • установку безметалловой кераміки. Коронки з кераміки без металевої основи абсолютно ідентичні іншим зубам, завдяки чому вони виглядають природно.
  • корекцію прикусу. Використання зовнішніх або внутрішніх брекетів, елайнеров (кап), полімерних пластинок, трейнерів і ретрейнеров, або шляхом хірургічного втручання.
  • реставрацію винирами. Тонкі (0,5-0,7) надміцні керамічні пластини. Які фіксуються на передній поверхні зуба, прибираючи нерівності і щербинки, покращуючи колір і форму зуба. При цьому зуб не потрібно обточувати, а відтінок винира відповідає кольору інших зубів і не змінюється з часом.
  • установку люмінірів. Тонкі (0,3 мм) надміцні пластинки з порцеляни, які подібно вінірами встановлюються без обточування зубів, тільки на весь передній ряд, а не на один зуб, після професійної чистки рота і підготовки спеціальними фторвмісними розчинами. Більшість голлівудських зірок стали володарями своїх прекрасних посмішок як-раз завдяки використанню виниров і Люмініри.
  • декоративна прикраса зубів, прикраса скайсами. Безболісна установка гладких, плоских і майже невагомих прикрас, зроблених з гірського кришталю, благородних металів, дорогоцінних, напівкоштовних каменів, а також каменів Сваровскі.

А також наші фахівці завжди підвищують свій рівень знань і проходять спеціальні курси для відточування навичок, а технології, які ми застосовуємо, постійно оновлюються і вдосконалюються. Саме тому з кожним днем ​​зростає кількість позитивних відгуків про нашу роботу і збільшується число вдячних пацієнтів.

Естетична стоматологія в мережі стоматологічних клінік «Стоматологія Київ» – це ваш крок до голлівудську усмішку, яка залучає удачу і котра володіє оточуючих!

Стоматологія на Вокзальній

Поделиться на своей странице социальной сети: