Лікування молочних зубів

Здоров’я і фортеця зубів у дітей потрібно підтримувати з моменту їх появи. Раніше видалення молочних зубів негативно відбивається на зростаючої щелепи, призводить до порушення нормального прикусу. Так як молочні зуби не чутливі на ранніх стадіях до появи карієсу, захворювання буває складно виявити неозброєним оком. Несвоєчасне лікування призводить до виникнення різних патологій, запальних процесів і заражень.

Профілактичний огляд

Для недопущення подібних неприємностей рекомендується регулярно відвідувати дитячого стоматолога . Профілактичні огляди важливі для контролю за здоровим ростом молочних зубів і з точки зору психології. Під час профілактичного огляду дитина не відчуває страху, звикає взаємодіяти з дитячим стоматологом.
Своєчасні і регулярні огляди допомагають виявити проблеми з молочними зубами на ранніх стадіях захворювань. Деякі проблеми потрібно додатково діагностувати панорамними знімками. Сучасне обладнання направлено на виявлення запальних процесів, детального аналізу стану кореневої системи.

Алергологічна проба

Проведення алергологічної проби дозволить визначити реакцію організму дитини на знеболюючі препарати. Процедура полягає в нанесенні декількох крапель використовуваних препаратів на шкіру дитини. Тривалість проби не перевищує 20 хвилин.

План лікування

План лікування допомагає виконати всі етапи лікування максимально комфортно і безболісно для дитини. Перед візитом до стоматолога потрібно забезпечити повноцінне харчування дитині, так як після лікувальних процедур приймати їжу не можна буде протягом декількох годин.

Карієс молочних зубів

Вид лікування карієсу молочних зубів призначається залежно від ступеня їх ураження. Карієс буває початковим і поверхневим, середнім і глибоким.
На початковій стадії карієс не проявляється больовими відчуттями, а утворення невеликих білих плям на поверхні зубів батькам виявити складно. Для запобігання подальшого розвитку карієсу на уражені ділянки наноситься спеціальний захисний гель. У складі препаратів – різні мінеральні комплекси, гліцерофосфат кальцію.
Середній карієс викликає хворобливі відчуття у дитини, особливо при вживанні холодної або гарячої їжі. Уражені ділянки стають помітними й мають світло-коричневий колір. Під час лікування стоматолог проводить очистку порожнини і встановлює пломбу на уражену карієсом молочний зуб. Процедура в більшості випадків проходить повністю безболісно для дитини.

Стоматологія на Вокзальній Danti

Поделиться на своей странице социальной сети: