Лікування зубів сучасними способами не має нічого спільного з процедурами, які практикувалися ще в минулому столітті.

Сьогодні затребувані “безбольової” технології, пацієнтам не потрібно тиждень після відвідин стоматолога ходити з опухлим обличчям, для лікування серйозних захворювань часто достатньо однієї процедури. У багатьох з нас залишилися не найкращі спогади, але сучасне лікування зубів повністю витісняє їх.

Лікування зубів при карієсі

Лікування зубів ціни Карієс – патологічний стан , при якому очагово уражається зубна емаль, за чим слід руйнування всього зуба. Захворювання розвивається дуже повільно, але мало хто звертається до стоматолога при перших симптомах, тому часто доводиться лікувати вже запущений стан.

Лікування зубів при карієсі досить просто, і за останні кілька років принцип не змінився. В процесі видаляється уражена частина зуба, за чим слід пломбування. Змінилася, на щастя, технологія, яка використовується при цьому. Процес став куди гуманніше, у багатьох випадках стоматологи обходяться навіть без свердління. Змертвілу тканину можна видалити за допомогою інфільтрації, озону, повітряно-абразивної обробки або лазера.

Лікування при пульпіті

Пульпіт починає розвиватися при запущеному карієсі. Ситуація може стати настільки критичною, що постане питання про видалення зуба, а не лікування. Але грамотний стоматолог завжди використовує всі можливості, щоб зберегти зуб. Лікування при пульпіті передбачає використання антибіотиків, які допомагають ефективно “заспокоїти” пульпу і зберегти колір зуба. Ще кілька років тому після використання таких препаратів емаль рожевіла.

Щоб видалити нерв і обробити канали, часто потрібно місцеве знеболення. Введення препарату – не найприємніша процедура, але сучасні технічні засоби допомагають уникнути дискомфорту. Тому лікування зубів можливо навіть за один сеанс, головне вчасно звернутися до лікаря.

Лікування при періодонтит

Лікування зубів Крайнім результатом запущеного карієсу стає періодонтит. При цьому стані інфекції вдається глибоко проникнути в канали, і наслідки цього вже не оборотні. Але навіть в такому випадку лікар використовує всі доступні способи, щоб зберегти зуб, особливо якщо пошкоджена фронтальна частина. Лікування зубів відбувається таким же чином, як і при пульпіті, хіба що шанси на збереження зменшуються. Перенести всі терапевтичні процедури допомагають знеболювання і сучасні технології.

Лікування передніх зубів має сенс, тому що навіть в ситуації, коли знадобиться позбутися коронкової частини, за допомогою сучасних засобів реставрації можна відновити зуб, який постраждав від періодонтиту. Цьому сприяють сучасні композитні матеріали.

Лікування зубів: як уникнути

Лікування зубів скільки коштує незважаючи на те, що сучасне лікування зубів практично безболісно і не приносить дискомфорту, завжди краще запобігти проблемі, ніж намагатися впоратися з цим завданням. У цьому допоможуть прості правила:

  • важливо чистити зуби два рази в день, старанно, не менше 2 хвилин;
  • періодично варто очищати міжзубні простору зубною ниткою;
  • раз в декілька місяців потрібно міняти зубну щітку, не чекаючи поки вона розм’якшиться;
  • бажано користуватися спеціальними ополіскувачами для ясен, емалі, загального здоров’я порожнини рота;
  • в раціоні повинно бути достатньо кальцію і вітамінів.

Дуже важливо раз на півроку відвідувати стоматолога, навіть якщо лікування не потрібно. Він зможе відстежити перші симптоми, які ще не проявилися болем або іншими неприємними відчуттями. Якщо ж ви відчули ознаки проблем із зубами, візит до лікаря відкладати не можна ні в якому разі. Біль може вщухнути після прийому таблеток, але з часом вона обов’язково повернеться, але з більш важкими наслідками. Своєчасне лікування зубів підвищує шанси на збереження їх здоров’я.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка мережі “Стоматологія Київ”

Поделиться на своей странице социальной сети: