Для виникнення зубного болю багато причин, і не завжди вона приходить вчасно. Щоб знизити больовий поріг перед прийомом стоматолога, можна випробувати народні засоби від зубного болю.
Першопричина залишаеться, а тільки знизиться больовий поріг. Рецептура з народної медицини може не тільки знизити, але і погіршити стан непередбаченими алергічними реакціями. Тому варто негайно піти на прийом до кваліфікованого фахівця для оперативного усунення будь-якого больового синдрому.
<! – more ->

Народні засоби від зубного болю і при зубному болю

Народні засоби від зубного болю і при зубному болю Невелике і тимчасове полегшення при таких хворобах зможе принести такі народні засоби:

  1. Розчин йоду з сіллю . Полоскання готує з 250 мл теплої води, в якій розчиняють одну чайну ложку солі і десять крапель йоду. Після повного розчинення можна приступати до ополіскуванню. Однак в день можна проводити не більше трьох полоскань.
  2. Зменшити больовий поріг можна при використанні відвару шавлії . Набряк буде зменшений, в залежності від міри розвитку. Для відвару береться дві ложки трави і готується відвар на водяній бані, а також після охолодження полоскати рот слід два рази на добу. Однак інтервал повинен бути не менше 12-ти годин. Якщо полоскання доводиться проводити кілька день щодня слід заварювати нову порцію трав’яного настою.

Для зовнішнього застосування в народній медицині для зняття болю застосовують рослинні компоненти. Але слід пам’ятати, що ніякі порушення здоров’я стоматологічного характеру не пройдуть безслідного без допомоги стоматолога.

  1. У народі при запаленої яснах використовують сік алое . Листок рослини приладжує, після розрізання до хворого місця. Полегшення може настати протягом години.
  2. Прополіс є популярним народним методом. Ефект настане після нагрівання прополісу в руках. Холодний прополіс прикладати безглуздо. Зігріваючу дію тут головне.

При флюсі лікування в будинку неможливо. Оскільки поки флюс має невеликі розміри, немає високої температури, він мінімально небезпечний. Самолікування призведе до важких ускладнень у вигляді сепсису, абсцесу, інших, що вирішуються тільки хірургічним втручанням. Навіть зберігається ризик смерті.

  1. Деяким допомагає проти болю цибуля запечений . Після охолодження цибулину прикладають до вогнища болю. Дія рослина надає шляхом прориву гнійника, з подальшим виведенням назовні.
  2. З болем при флюсі може впоратися відвар листя меліси . Заливається трава окропом і протягом трьох годин наполягають. Полоскання проводиться п’ять хвилин. Біль піде, але ненадовго. Кращим рішенням буде звернення до стоматолога.

Всі кошти говорять про можливість розвитку побічних ефектів. Багато з них легко викликають серйозну алергічну реакцію, яка тільки посилить біль при подальшому лікуванні стоматологічної проблеми.

Профілактика зубного болю

Зубний біль в 70% всіх випадків розвивається через неправильне і неякісного догляду за порожниною рота, зневаги профілактичними процедурами. Але для запобігання розвитку будь-якої зі стоматологічних захворювань слід проводити наступні профілактичні заходи: дотримання гігієни рота; відвідування стоматолога; уважно ставиться до їжі і споживаної воді. А також необхідна доза фтору в організмі добре позначається на емалі; відмова від споживання дуже гарячої або холодної їжі; відмова від великої кількості неякісної карамелі, різних солодощів.

Народні засоби від зубного болю варто застосовувати на невеликий період, і краще за все негайно записатися на прийом стоматолога.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка мережі Стоматологія Київ

Поделиться на своей странице социальной сети: