Що таке імплантація зубів без розрізів?

На сьогоднішній день імплантація зубів без розрізів є найсучаснішим і оптимальним методом відновлення втрачених зубів. Завдяки невеликим імплантам і особливому методу імплантації, існує можливість їх установки практично за один раз, без великого розрізу ясна і травмування порожнини рота.

У випадках, коли у Вас відсутній один зуб і немає бажання обпилювати сусідні зуби під коронки і видаляти з них нерви; коли через відсутність великої кількості зубів вам пропонують знімні, неестетичні протези або Ваші протези погано фіксуються і зміщуються при розмові та прийомі їжі, переваги імплантації зубів без розрізів просто не можна переоцінити.

Що відбувається при традиційній методиці?

  1. По-перше, робиться великий розріз ясна, відшаровується окістя, введений імплант вводиться в кістку і зашивається на час приживлення.
  2. По-друге, після приживлення імплантату (близько 2-6 місяців) доводиться знову розрізати ясна, щоб встановити Наддесневой частина зубів. Даний метод досить травматичний, відбувається порушення кровопостачання кісткової тканини і, як наслідок, післяопераційний набряк.

Переваги імплантації зубів без розрізів виділяються ще під час першого візиту в стоматологічний кабінет. На ньому проводиться повна діагностика. За допомогою комп’ютерної томографії виходить точний знімок щелепи пацієнта, оцінюється щільність зубної тканини, її висота і товщина.

Потім, за допомогою спеціальних інструментів, проводиться «прокол» в яснах, через який встановлюється імплантат – своєрідний металевий корінь. Після чого він закривається формувачем ясен. На цьому закінчується хірургічна складова операції.

До переваг імплантації зубів без розрізів можна віднести і швидкість проведення процедури. Залежно від кількості встановлюваних коренів весь процес займає від десяти-тридцяти хвилин до декількох годин. Вам не доведеться просиджувати у стоматолога цілодобово.

Знеболювання

Вся процедура здійснюється під місцевим знеболенням, таким же, як при простому видаленні зубів, яке гарантує відсутність больових відчуттів – ось ще одна перевага даної методики.

На наступному етапі виникають нові переваги. На час приживлення металевих коренів лікар-стоматолог виготовляє і встановлює легкий протез, що не заважає приживлення. Вам не доведеться далі ходити без зуба, тимчасовий протез повністю відновить зовнішній вигляд посмішки.

Важливою перевагою імплантації зубів без розрізів є збереження повної працездатності після проведеної процедури. Легка хворобливість може виникнути на другий день після втручання, але вона легко знімається знеболюючим засобом. А почати прийом їжі, з невеликими обмеженнями, Ви зможете вже через пару годин.

Далі, під час виготовлення постійних протезів і приживлення кореня, Ви спокійно живете з тимчасовими протезами близько 1,5-2 місяців. Після чого здійснюється постійне протезування. Ось і ще одна перевага імплантації зубів без розрізів – час на отримання нового зуба скорочується до двох місяців, замість звичайних 4-6 місяців.

Слід зазначити, що до переваг імплантації зубів без розрізів можна віднести і зниження протипоказань до процедури. Якщо раніше такі хвороби як цукровий діабет або генералізований маргінальний періодонтит вважалися повним протипоказанням до операції, то при даному методі вже є позитивні результати лікування пацієнтів з цієї групи.

Однак не варто забувати, що чим довше відсутні зуби, тим більше атрофується кісткова тканина, кістка стає тоншою і розрідженій, тим самим погіршуються умови установки імплантатів або знімних протезів. Але і в цій ситуації перевага імплантації зубів без розрізів очевидно. При таких проблемах перед операцією, або безпосередньо під час неї, є можливість провести таку пародонтологічний операцію як підсадка кісткової тканини.

І тут виділяється чергову перевагу імплантації зубів без розрізів – можливість установки коренів уже через 2-3 місяці після втрати або видалення зуба. При цьому методі не потрібно чекати, поки кістки щелепи атрофуються, все можна зробити вчасно, зберігши здоров’я органів травлення.

Підсумувавши вишенаписанное, можна згрупувати переваги імплантації зубів без розрізів в кілька категорій.

Переваги імплантації зубів без розрізів в естетичному і функціональному плані
Відчуття від нових зубів і їх зовнішній вигляд нічим не відрізняються від природних. Для підтримки цього стану необхідно проводити тільки спеціальну гігієнічну програму і проводити профілактичні огляди у стоматолога.
Дана операція звільняє Вас від носіння знімних протезів.
Повністю відновлюється жувальна функція, без обмеження прийому жорсткої їжі.
Протези, виготовлені з даного методу, виглядають природно, запобігають появі зморшок, що викликаються атрофією кісткової тканини.

Переваги імплантації зубів без розрізів в проходженні процедури

  • Час самої процедури і кількість відвідувань стоматолога скорочується у багато разів.
  • Швидке загоєння, відсутність набряків і дискомфортних відчуттів через відсутність розрізів і післяопераційних швів.
  • Можливість моментальної установки тимчасової коронки.
  • Надійність встановлених імплантатів і можливість їх безболісного відкручування при необхідності ревізії.
  • Можливість поповнення будь-якої кількості втрачених зубів на будь-який протяжності.

Багаторічна статистика підтверджує, що протези, встановлені методом імплантації зубів без розрізів, служать на 30-40% довше, ніж протези, встановлені на обточені і проліковані зуби.

Поделиться на своей странице социальной сети: