Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • вул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Повітрофлотський, 5
 • вул. Народного Ополчення, 5
 • просп. Голосіївський, 68

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 35 53
 • +38 044 223 18 19
 • +38 093 010 94 99

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту

Політика конфіденційності, Danti.kiev.ua – веб-сайт, на якому розміщені матеріали інформаційного, медичного, рекламного та іншого характеру. Всі матеріали, розміщені на сайті, мають виключно інформативний характер. В матеріали можуть вноситься зміни і доповнення, користувачі (клієнти) сайту про це попередньо не повідомляють. Продовжуючи використовувати даний інтернет-ресурс, Користувач показує, що висловлює свою згоду з можливими внесеними змінами.

Яку інформацію може збирати Сайт?

Основний масив інформації, яку сайт збирає про вас, пов’язана з неособовими ідентифікаторами (тобто анонімні ідентифікатори користувача або ж ідентифікатори пристрою, який використовується для входу на сайт). Це – тип браузера, тип пристрою, час користування сайтом, веб-сайт, з якого ви перейшли на наш сайт, параметри або функції, вибрані під час користування послугами сайту, а також ваше географічне положення.

При необхідності сайт може збирати інформацію, яка може використовуватися для встановлення вашої особистості, наприклад ім’я, адресу електронної пошти. З метою мінімізації впливу на вашу конфіденційність, сайт ніколи не стане збирати більше особистих даних, ніж необхідно для виконання ряду дій, описаних в цій політиці.

Як і для чого може використовуватися ваша інформація?

Компанія «Стоматологія Київ» може використовувати інформацію, яку ми збираємо від вас, коли ви заходите на сайт, підписуєтеся на розсилку, реагуєте на матеріали або ж використовуєте інші можливості сайту.

Інформація може використовуватися наступними способами:

 • Ваш користувальницький досвід дозволить розміщувати тип контенту і інформацію про продукти, які можуть зацікавити вас в більшій мірі;
 • З метою поліпшення сайту;
 • З метою підвищення якості обслуговування відповідно до ваших потреб.

Яким чином відбувається використання особистої інформації?

Сайт danti.kiev.ua використовує тільки Cookies, а також інформацію про відвідувачів ресурсу, яку надає Google Analytics.

Вони дозволяють збирати дані про переміщення відвідувачів по даному ресурсу. Такого плану контроль дозволяє удосконалювати роботу сайту. Справжній підхід дозволяє чіткіше фокусуватися на перевагах користувачів і створювати цікавий для відвідувачів оригінальний контент.

Звичайно, в налаштуваннях вашого браузера ви завжди можете заборонити відправку файлів Cookies або запросити підтвердження кожної такої відправки. Ці дії допоможуть зберегти таємницю про ваші переміщення в мережі, однак тоді певні можливості сайту стануть вам недоступні.

Захист ваших персональних даних

Щоб забезпечити повну конфіденційність інформації про користувачів адміністратори сайту використовую різноманітні заходи безпеки – адміністративного, технічного, управлінського характеру. Застосовуючи міжнародні стандарти контролю, адміністрація бере на себе повну відповідальність за збереження персональних даних.

Розробники компанії створюють всі можливості запобігання витоку даних або ж необґрунтованого використання персональної інформації. Але стовідсоткової гарантії не зможе надати жоден інтернет-ресурс, так як від хакерської атаки не застрахований ніхто.

У разі зміни політики конфіденційності, всі користувачі будуть сповіщені про дані зміни. Для з’ясування певних питань, пов’язаних з роботою сайту чи наступне поширення iнформацiї особистої інформації, безпосередньо з адміністраторами сайту, ви можете відправити лист за адресою danti.com.ua@gmail .com

Стоматологія на Вокзальній

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB