Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • ул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Воздухофлотский, 5
 • ул. Народного Ополчения, 5

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 3553
 • +38 044 223 1819

Імплантація зубів

Що таке імплантація зубів та її переваги

Імплантація зубів орієнтована те що, щоб відновити зубний ряд людини. Адже зуб відноситься до тих органів людини, при втраті якої він не має самостійної здатності рости. Втрата зуба, це незворотний процес і саме тут може допомогти стоматологія відновлення зубів.

Проводиться цей спосіб відновлення зубів у вигляді операції, в процесі якої щелепну кістку встановлюється спеціальний штифт, якої за своєю суттю замінює корінь зуба. Потім зверху на штифт встановлюється коронка, яка замінює втрачений зуб. Слід зазначити, що коронка має підвищену міцність і виготовляється з гіпоалергенних матеріалів, щоб уникнути можливих ускладнень.

Даний спосіб відновлення зубів має ряд неоспорюваних переваг:

 • кількість зубів, що підлягають відновленню, може бути будь-яким
 • забезпечення повного комфорту (надійна фіксація, не відбувається натирання ясен)
 • тривала гарантія (досить великий термін експлуатації)
 • естетична привабливість

Різновиди імплантації зубів та коли застосовують

Способів встановлення імплантації зубів зараз досить багато. Розрізняють такі різновиди:

 • Класичний метод. Він проводиться у два етапи. Спочатку в кістку вводиться імплант, який повинен зрости з кісткою. Цей час зрощування триває від одного до шести місяців та залежить від віку пацієнта, його індивідуальних особливостей. Може виникнути потреба і нарощування кісткової тканини. Для дотримання всіх правил захисту зуба від мікробів та механічної дії, на цей період на зуб надягають спеціальну заглушку. На другому етапі встановлюється безпосередньо коронка.
 • базальний імплант. Його застосовують при необхідності відновлення одразу великої кількості зубів, що йдуть поспіль. Встановлюються вони у глибокі та бікортикальні шари кісткової тканини збоку. Цей метод передбачає одномоментне навантаження імплантів мостоподібними протезами.
 • експрес-метод. Це так званий швидкий спосіб відновлення зубів, що передбачає одне відвідування, на відміну від класичного способу. Тобто зубний імплант та коронка встановлюються одночасно.
 • внутрішньослизова імплантація. Її застосування пов'язане переважно з поліпшенням фіксації знімних протезів, і навіть застосовується при дефектах розвитку піднебіння, коли немає можливості використовувати класичний метод.
 • комбінований метод

Конструкції імплантів під час проведення із нею маніпуляцій теж різноманітні. Вони можуть бути: кореневі, гвинтові, пластинкові та комбіновані Детальніше на сторінці " Зубні імпланти ".

Відновлення зубів шляхом імплантації необхідно за відсутності одного або відразу кількох зубів, а також при повній відсутності зубного ряду (оскільки знімні протези при повній відсутності зубного ряду погано фіксуються, і для покращення їх фіксації застосовуються спеціальні міні-імпланти).

Як відбувається імплантація зубів

Імплантація зубів починається із повного комплексного обстеження пацієнта. Існує необхідність, крім діагностики, у самого стоматолога пройти лікаря терапевта і здати повний біохімічний аналіз крові. Можливо, пацієнт має протипоказання до проведення операції. За відсутності будь-яких протипоказань лікар стоматолог проводить діагностику та санацію щелепного відділу.

За результатами діагностики приймається рішення щодо методу відновлення зубів. Весь процес операції проводиться під анестезією. Пацієнт не відчує жодних болючих відчуттів. Час операції залежить від виду імплантації, що проводиться.

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільській

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB