Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

  • вул. Мечникова, 7, оф. 26
  • просп. Повітрофлотський, 5
  • вул. Народного Ополчення, 5
  • просп. Голосіївський, 68

  • +38 067 442 35 37
  • +38 044 355 35 53
  • +38 044 223 18 19
  • +38 093 010 94 99

Види зубних імплатнів

Зубні імпланти, види

На сьогоднішній день у сучасній стоматології все швидше розвиваються матеріали та технології з відновлення втрачених зубів. Імплантація – один із найвідоміших способів, який поступово стає все надійнішим та безпечнішим. Безумовно, імплантація набагато трудомісткіший і триваліший процес, ніж використання знімних протезів, але в той же час установка імплантатів несе набагато менший ризик ускладнень, а сам процес встановлення абсолютно безболісний.

Імплантація має цілий набір переваг:

  • Імплантат служить набагато довше за коронку або зубний мост.
  • У процесі установки не обточуються і не обробляються зуби, що розташовані поруч.
  • Не відбувається пошкодження кісткової тканини.
  • Імплантат підійде як для встановлення в жувальний відділ щелепи, так і передній ряд зубів.
  • Технології сьогодні дозволяють відновити за допомогою імплантатів абсолютно всі зуби.
  • Імплантати відрізняються міцністю, і з їх допомогою повністю відновлюється втрачена функціональність (навіть найкращі протези мають обмеження у цьому плані).
  • Імплантати не завдають ніяких незручностей і абсолютно не відчуваються у ротовій порожнині.

Види імплантації

У сучасній стоматології існують різноманітні методи імплантації. При виборі способу стоматологу слід враховувати такі фактори як стан здоров'я, стан зубів та ясен пацієнта, а також його фінансове становище.

Ендоосальна імплантація

Цей вид імплантації вважається найбільш надійним, тому саме його найчастіше застосовують у сучасній імплантології.

Спочатку в кісткову тканину закріплюється сам імплантат, після чого на нього одягається абатмент, на який у майбутньому буде закріплено коронку. І лише після цього відбувається встановлення безпосередньо зубної коронки. У даному методі велике значення відіграє стан альвеолярного відростка, якщо його висоти недостатньо, необхідно проводити процедуру нарощування кісткової тканини (яка називається остеопластикою).

При ендоосальній імплантації найчастіше застосовують гвинтові імплантати, але якщо спостерігається серйозна кісткова атрофія, їх можуть замінити на пластинчасті або навіть комбіновані.

Ендоосальна імплантація може бути одноетапною та двоетапною:

  • При одноетапній імплантації всі процедури виконуються в один день, тому вона також називається експрес-імплантація. При експрес-імплантації використовується цілісна конструкція, і в майбутньому її заміна буде трудомістким процесом.
    • При двоетапній імплантації спочатку відбувається вживлення імплантату, а встановлення постійної коронки проводитиметься лише через 1-3 місяці. Даний спосіб користується більшою популярністю, тому що стоматолог має можливість спостерігати за процесом приживлення імплантату та відстежувати появу можливих побічних ефектів. Ці конструкції не є цілісними, тому у разі поломки або пошкодження коронку легко можна буде замінити.

Розріз для встановлення імплантату може проводитися не лише за допомогою скальпеля, але й за допомогою лазерного променя. Такий тип імплантації називається лазерним. Він виробляється набагато швидше, менш болісний і травматичний, а також після нього немає необхідності накладати шви, але його вартість на порядок вища.

Базальна імплантація

Даний тип імплантації застосовується, якщо у пацієнта відсутнє кілька зубів, що йдуть поспіль, при цьому спостерігається нестача кісткової тканини, а провести процедуру по її нарощуванню не представляється можливим.

Імплантати встановлюються збоку у глибокий шар кісткової тканини, після чого на них закріплюється мостоподібний протез.

Базальна імплантація зубів не відрізняється такою надійністю як ендоосальна імплантація. Тому найчастіше такі імплантати використовують як тимчасові імплантати для людей похилого віку.

Ендодонто-ендоосальна імплантація

Цей тип імплантації вважатимуться застарілим. Раніше його використовували з метою зміцнення рухомих зубів, сподіваючись запобігти руйнуванню кореня зуба. Імплантат вводили в кісткову основу за допомогою зубного каналу, не розрізаючи ясна. Але через наполовину зруйнованого кореня в основі часто починався запальний процес, що призводило до подальшого погіршення стану зуба.

внутрішньослизова імплантація

За наявності у пацієнта протипоказань до проведення ендоосальної імплантації стоматолог може порекомендувати використання знімного протезу. І внутрішньослизова імплантація сприятиме кращій фіксації протеза.

Даний імплантат встановлюється у два етапи: одна частина імплантату закріплюється безпосередньо на протез, що знімається, а друга – в ротову порожнину. Імплантати встановлюють у слизову оболонку, спеціально підготовлені виїмки в яснах, після чого до них кріпиться сам протез.

Імплантація зубів – це серйозний та трудомісткий процес, тому для встановлення імплантатів необхідно звертатися лише до перевірених клінік та до досвідчених фахівців.

Стоматологія на Вокзальній Danti ( стоматологія Повітрофлотський )

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB