Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

  • вул. Мечникова, 7, оф. 26
  • просп. Повітрофлотський, 5
  • вул. Народного Ополчення, 5
  • просп. Голосіївський, 68

  • +38 067 442 35 37
  • +38 044 355 35 53
  • +38 044 223 18 19
  • +38 093 010 94 99

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія в медицині

Хірургічна стоматологія швидко завойовує своє місце в світі медицини. У поточних реаліях, медицина стала чимось доступним і буденним. Але у людей страх перед стоматологами нікуди не зник. І тут сучасним людям радий допомогти такий розділ стоматології, який сповідує методики лікування. Наприклад, хірургічні операції з видалення зубів, приготування до імплантації і безпосередньо імплантація зубів. А також величезна кількість операцій в парадонтології, як – хірургічна стоматологія.

Забудьте про біль

Досвід показує, що страх перед лікарями-стоматологами змушує пацієнтів не звертати уваги на що з’явився запах з рота, болі в зубах, адже, міркують вони: обов’язково буде боляче, з’явиться почуття паніки, відчуття страху, боязнь крові. Можливо, раніше саме так і було. Але в 21 столітті досвідчений стоматолог-хірург і хороший анестетик зроблять свою справу. Видалять зуб мудрості, коріння і кісту зуба, і все це проходить абсолютно без болю.

Як врятувати свій зуб?

Коли зуб уражений інфекцією, яка концентрується в зоні одного з коренів зуба, то лікування за допомогою антибіотиків і фізіопроцедур неефективні. Якщо зуб і, відповідно, інші корені не уражені, то в стоматології часто проводяться різноманітні операції по збереженню зубів.

Видалення ураженої кореня зуба і порятунок зуба – найбільш поширена операція для хірургічної стоматології. Здійснюється шляхом гемісекація кореня зуба – видаляється лише уражений корінь. Як підсумок, пацієнт рятує свій зуб.

Коли лікар-стоматолог може запропонувати альтернативу видаленню зуба, має можливість вилікувати і відновити ваші дорогоцінні зуби, то нема чого видаляти і потім протезувати.

Якщо ви все ж видалили зуб, що робити?

Залишитися без зуба, це не тільки проблема зовнішнього вигляду ротової порожнини і її естетики, але так само може викликати фізіологічний дискомфорт. Лікар-стоматолог професійно і за малий термін допоможе усунути неприємність, врятує ситуацію одномоментна імплантація. Це процедура одночасного видалення зуба і вставки імпланта і тимчасової коронки. Якщо розглядати традиційну імплантацію, то термін може розтягтися до кількох місяців між видаленням зуба і вставки імпланта.

Кваліфікований стоматолог-хірург забезпечує приживлення імпланта при установці на місце видаленого зуба.

Реконструктивні і пластичні операції на щелепах – синус-ліфтинг

За своєю суттю синус-ліфтинг – це нарощування кісткової тканини верхньої щелепи за рахунок трансплантації тканини гайморових пазух. Проводиться дана операція в тих випадках, коли установка імпланта стає неможливою через брак кісткової тканини – атрофією кістки. Дану патологію можна виправити шляхом хірургічного втручання. Однак не відкладайте рішення проблем зі здоров’ям ротової порожнини. Адже чим довше тягнути, тим дорожче обійдеться лікування в майбутньому.

Перспективні дослідження

По всьому світу наукові лабораторії розробляють нові технології в хірургічній стоматології. Так, групі вчених з британського університету вдалося розробити перші прототипи обладнання. Вони дозволяють використовувати нові способи візуалізації реальності для підвищення кваліфікації молодих стоматологів. В недалекому майбутньому, кількість кваліфікованих стоматологів істотно збільшиться.

Так що, не бійтеся звернутися до лікаря-стоматолога при перших симптомах зубного болю, чутливості зубної емалі і іншого роду дискомфорту. З будь-якою проблемою вам допоможе впоратися хірургічна стоматологія.

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB