Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • ул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Воздухофлотский, 5
 • ул. Народного Ополчения, 5

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 3553
 • +38 044 223 1819

Пародонтит

Пародонтоз є захворюванням, яке в крайніх випадках може навіть привести до втрати зуба. Статистика звучить тривожно, бо, за оцінками, проблема зачіпає до 70%. На додаток до руйнування зубів, це найбільш поширене захворювання порожнини рота. Одним з факторів, що впливають на розвиток захворювання, є неправильна чистка зубів, що призводить до утворення відкладень на зубах і, як наслідок, до утворення накипу. Нижче ви знайдете докладну інформацію про причини пародонтиту, діагностиці та його лікуванні.

Дослідження підтверджують ефективність активного лікування в поєднанні з суворою програмою для пацієнтів з пародонтитом. В одному такому дослідженні люди, які не були послідовні в догляді за яснами після періоду лікування, піддавалися втрати зубів майже в шість разів більше, ніж ті, хто доглядає за ними.

Деякі стоматологи повідомляють про 85% успіху при поєднанні професійного лікування з суворою домашньої програмою. Лікування працює на некурящих більше, ніж курці, особливо коли зубні кишені глибокі і довговічні. Деякі дослідження навіть припускають, що лікування пародонтиту у людей з діабетом 2 типу допомагає поліпшити рівень цукру в крові. Чи може це лікування також допомогти мінімізувати інші ризики, такі як серцевий напад та інсульт, невідомо.

Цілі лікування пародонтиту

При виявленні пародонтиту основними цілями лікування є:

 • Зупинка і контроль розвитку захворювання.
 • Стан пародонта, яке легко підтримувати.
 • Якщо можливо, відновіть допоміжну структуру зубів, тобто кістки, десневую тканину і зв’язки.

Етапи лікування пародонтиту

Для досягнення цих цілей існують різні можливості:

 • Первинне очищення, накип і вишкрібання.
 • Лікування – якщо необхідно зменшити глибокі кишені, які залишаються під яснами після багатьох сеансів чистки.
 • Низькі дози пероральних або місцевих антибіотиків.
 • Технічне обслуговування.

Коли активне лікування можна вважати завершеним, а порожнину рота щодо здорова, пацієнт повинен регулярно проводити чистку від 45 до 60 хвилин кожні три місяці. Вони можуть бути виконані гігієністом, пародонтологом або загальним стоматологом, вибір залежить від пацієнта. Звичайно, програма стоматологічної допомоги на дому повинна бути продовжена.

Лікування антибіотиками до лікування. Якщо пацієнт страждає від пролапсу клапанного клапана або має ревматичне запалення серця, перед будь-яким лікуванням зубів, навіть чищенням, потрібно попереднє лікування антибіотиками. Це необхідно для запобігання бактеріального ендокардиту, який може бути небезпечний для життя пацієнта.

Глибока чистка зубів: лущення і розгладження коренів

Масштабування, полірування і іноді кюретаж використовуються для лікування пародонтиту. Зазвичай вони проводяться в три-п’ять візитів протягом семи днів. (Пацієнти можуть попросити у свого лікаря закис азоту, яка може бути корисна і може обмежити кількість відвідувань до одного). Гігієніст і лікар зазвичай використовують ультразвукові та ручні інструменти для видалення накипу.

Видалення окалини

Камінь над яснами легко помітний. Десна під яснами зазвичай виявляється стоматологом за допомогою спеціального пристрою.

Щоб видалити більш доступний камінь, ваш стоматолог може використовувати ультразвукові інструменти. Це пристрій вібрує в діапазоні частот вище, ніж чутний людським вухом. Люди з низькою толерантністю до ультразвукового зонду можуть попросити закис азоту.
Спрей з водою використовується під час ультразвуку, щоб уникнути перегріву і змиву сміття, який змістився.

Стоматолог буде чистити зубний наліт зверху і знизу лінії ясен (так зване утворення накипу). З іншого боку, зонд досить ефективно видаляє накопичився камінь.
Стоматолог повинен згладити нерівні плями на зубах, які допоможуть видалити накопичуються там бактерії і оновити ясна.
Полірування це останній етап. Він використовує гумки і абразивну пасту, яка залишає наліт, а також знебарвлює коронку зуба. Завдяки цьому поверхня буде гладкою, що тимчасово ускладнить сусідню плитку.

Перевірка глибини зубних кишень

Після чищення стоматолог перевірить глибину зубних кишень. Подальші потреби в лікуванні визначаються результатами попередніх сеансів: якщо чистка зменшила гінгівіт, необхідно тільки спостереження. Якщо абсцес все ще присутній, може знадобитися операція.

Стоматологія на Вокзальній Danti

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільській

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB