Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

  • вул. Мечникова, 7, оф. 26
  • просп. Повітрофлотський, 5
  • вул. Народного Ополчення, 5
  • просп. Голосіївський, 68

  • +38 067 442 35 37
  • +38 044 355 35 53
  • +38 044 223 18 19
  • +38 093 010 94 99

Протезування зубів

Повне протезування зубів

У стоматології, знімний протез, який замінює втрату всіх зубів в одній або обох половинах щелеп називається повним протезом. Повні протези складаються з тілесного кольору пластикової основи зі вставленими в неї штучними зубами.

Використання повних протезів направлено, зокрема, на відновлення вихідної здатності жувального апарату. Повний протезування гарантує також відновлення лінгвістичних і естетичних функцій щелепи, так як вона підтримує частини щік і губ ,, які дуже обпадають при повній втраті зубів.

Виготовлення повного протеза

До того, як почати, робити повне протезування, стоматолог за допомогою відбитковою ложки бере точний відбиток постраждалої верхньої або нижньої щелепи. На основі цієї моделі формується окрема оттискная ложка, яка потім приміряється і, в разі необхідності, поліпшується. Діючи таким ретельним чином гарантує точну відповідність протеза. Чим точніше зліпок, тим краще буде тримати протез і легше його встановити. На наступному етапі, стоматолог робить шаблон прикусу. Вони служать для визначення колишньої висоти прикусу і співвідношення щелеп. Потім, після того як пацієнт приймає рішення про відтінку кольору для зубів, повний протез виготовляється в нашій власній зуботехнічної лабораторії.

Найбільший виклик при повних протезах – це кріплення. Тому що якщо немає зубів по всій області постраждалої щелепи, повні протези не можуть бути закріплені як часткові протези в рамках існуючих зубів. Повні протези зазвичай займають природні структури і текстури тканин порожнини рота, а також слизових оболонок, м’яких тканин, зв’язок та м’язів. Понад те, вони діють також в якості клапана і частково відповідають за створення вакууму, капілярного ефекту і сили зчеплення, необхідні для установки протеза. Поява цього “вакууму” є дуже важливим також для поширення слини на щелепу і м’яко слизову оболонку. Тому важливо зволожувати повні протези перед вставкою, особливо у пацієнтів, які страждають сухістю слизових оболонок. Багато хто вибирає протези з опорою на імплантати, який забезпечує набагато більш високу стійкість і комфорт при носінні.

Відмінності між верхньою і нижньою щелепами

Як триматися повні знімні протези залежить від різних формальних і фізичні компонентів. Поки ці компоненти зчеплені, і утримують повний протез на місці, то немає проблем. Верхня і нижня щелепи мають різні передумови для ідеального зчеплення. У верхній щелепі повні протези охоплюють весь гребінь і небо. Високий вакуум і високі капілярні сили можуть виникнути від значного контакту між пластиковою основою і слизовою оболонкою. З цієї причини часткові протези тримаються на верхній щелепі значно краще.

Завдяки повного охоплення неба виникає відчуття роздратування смакового відчуття і проблеми при гучного артикуляції. Тому у верхній щелепі імплантати все частіше використовуються для прикріплення протеза, таким чином, пластикова база не охоплює всієї області рота (Протез без застосування піднебінної пластинки). У нижній щелепі поверхню прилягання основи протезів істотно менше. Протез знаходиться тільки на альвеолярному гребені, так як рухомі області слизових оболонок мови і щік повинні залишатися вільними. Стійкість повного протеза на нижній щелепі, отже, є дуже слабкою. З цієї причини, зокрема, в області нижньої щелепи часткові протези все частіше прикріплюються до імплантатів.

Стоматологія на Вокзальній Danti (стоматологія Повітрофлотський)

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB