Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • вул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Повітрофлотський, 5
 • вул. Народного Ополчення, 5
 • просп. Голосіївський, 68

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 35 53
 • +38 044 223 18 19
 • +38 093 010 94 99

Види протезування зубів

Зубні протези

В даний час перед сучасним суспільством дуже гостро стоїть питання краси, і в першу чергу краси зубів. Стоматологія сьогодні вирішує майже всі питання, пов’язані з втратою зубів. У багатьох голлівудських акторів ми можемо бачити бездоганну білосніжну усмішку. Але на сьогоднішній день повернути втрачену білизну і здоров’я зубів є будь-якій людині.

Для того щоб правильно підібрати протез, треба розглянути їх різновиди.

Існує кілька видів цих виробів, таких як:

1.С’емное протезування

Зубні протези, що застосовуються при знімному протезуванні (відсутні зуби, які можуть служити опорою, а також установка «імплантатів» не представляється можливим):

 • Протези, які можна повністю зняти. Їх використовують в разі, коли більшість зубів ротової порожнини вже відсутня. Як і для інших видів протезів, для їх виробництва робляться зліпки. Спеціальні матеріали виготовлення (пластмаса і нейлон) забезпечують комфортність і надійність даного вироби. Для природного вигляду знімною щелепи враховуються індивідуальні параметри людини (колір, прикус і т. П.), За якими робляться заміри, які використовуються при виготовленні зліпків. Треба відзначити простоту і легкість експлуатації цього виду протеза. Довговічність повністю знімного протезу повинна бути забезпечена належним доглядом і правильною експлуатацією.
 • Протези, які можна віднести до умовно-знімним. Розрізняють два різновиди: протези з кулястим і протези з балковим кріпленням. При втраті одного жувального зуба рекомендуються протези даного виду. Вони прикріплюються до здорових зубах спеціальним клеєм, цементом, гачками з металу. Догляд такий же, як і за звичайними зубами.Рекомендовано стабільне відвідування стоматолога для контролю.
 • Протези, які можна віднести до частково-знімних. Не є дуже зручними у зв’язку з тим, що займають багато місця. Користуються попитом через відносно невелику ціну. Ці протези кріпляться до самої яснах і рекомендуються при втраті одного або декількох зубів. І все-таки, незважаючи на вартість, більшість фахівців не рекомендують використання даних протезів.

2.Нес’емное протезування

До даної категорії відносять:

 • Коронки. Виготовляються з кераміки або металокераміки. Встановлюються на місце видаленого зуба. Коронка надівається або на штифт, або на сам корінь зуба.
 • Мости. Замінюють цілий ряд зубів і являють собою кілька коронок поспіль. Можуть виготовлятися з кераміки або металокераміки.
 • мікропротези. Використовують при реставрації зубної порожнини, прибираючи різні сколи та тріщини в зубах.

Негативним фактором даного виду протезування є пошкодження сусідніх зубів, так як для установки таких протезів треба обов’язково обточити поруч стоять зуби. Ця дія пошкоджує емаль і з часом веде до їх втрати. Надаючи допомогу в жувальній процесі, такі протези не завжди здатні витримати застосовується до них навантаження. Існує сучасна альтернатива цього виду протезування, звана «імплантацією».

Вініри

Тонкі пластинки, виготовлені з порцеляни, прикріплені до зубної емалі, зроблять вашу посмішку сліпуче білої. Це виріб дозволить приховати всі вади. Не треба буде соромитися більше тріщин або проміжків між зубами.

В незалежності від виду протезів, не варто забувати про те, що їх довголіття залежить не тільки від матеріалів виготовлення, але також і від кваліфікації лікаря, який їх встановлює . При виборі протезів треба керуватися не тільки ціною, але і показаннями до застосування. Зламаний або пошкоджений зуб можна зберегти, поставивши коронку. Якщо втрати в ротовій порожнині значні, то найвірнішим рішенням стане установка протеза на «імплантатах».

Стоматологія на Повітрофлотському проспекті Danti

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB