Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • ул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Воздухофлотский, 5
 • ул. Народного Ополчения, 5

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 3553
 • +38 044 223 1819

Зубні коронки

Раніше зубні коронки можна було відрізнити від справжніх зубів, так як вони мали не властиві зубам кольору. На сьогоднішній день зубні коронки не відрізниш від природних зубів, вони надають естетики ротової порожнини і позбавляють від існуючого дискомфорту. Головна відмінність коронок проявляється в матеріалі виготовлення, тому у багатьох людей з’являється складність у виборі зубних коронок. Стаття розповість про види зубних коронок, їх особливості та вартості.

Види зубних коронок

Існують чотири види зубних коронок.

 1. Металеві.

  • Даний вид коронок має високу міцність, так як матеріал, з яких вони виготовлені пластичний, однак вони не естетично виглядають в ротовій порожнині. Це пояснюється тим, що вони виготовлені з платини або золота, тому не надають природного вигляду зубах і виділяються від справжніх зубів людини.
 2. Металокерамічні.

  • Технологія виготовлення таких коронок на увазі нанесення на основу з металу керамічного покриття, яке схоже до цієї емаллю. Металокерамічні коронки дуже міцні і їх носити можна довгий час. Основним мінусом коронки є те, що вона не володіє полупрозрачностью і після установки має зазор між шаром покриття і яснами, який створює темну смужку біля основи зуба.
 3. Безметалова кераміка.

  • При її виготовленні використовується оксид алюмінію, завдяки якому зуб виглядає природно і має напівпрозорість, властиву справжнім зубам. Даною коронки можна легко надати ефект структури зубної емалі. Безметалеві керамічні зубні коронки міцні та довговічні. В носінні таких коронок існує значне обмеження – не можна приймати тверду їжу, так як коронка може тріснути.
 4. Керамічні.

  • Такі коронки виготовлені з діоксиду цирконію та встановлюються тільки на один або невелику кількість зубів. Керамічні коронки можна застосовувати тільки для фронтальних зубів. Керамічні коронки найчастіше використовуються, коли у пацієнта алергія на інші матеріали виготовлення, з чого виділяється перевага даних коронок. До інших переваг відносяться: можливість застосування з іншими видами протезів, надають прекрасний естетичний вигляд ротової порожнини, зберігають зуби. Мінусами кераміки є: висока ціна, низька міцність, поява тріщин, вимагає особливого догляду протягом усього шкарпетки.
 5. Металлопластмассовиє коронки.

  • Основа такої коронки виготовляється зі сплаву кобальту і хрому, на яку кріпиться пластикова накладка. Металлопластмассовиє коронки дешеві в ціні і мають велику кількість значних мінусів:
   • низька міцність;
   • виглядають неприродно;
   • змінюють колір від прийняття фарбувальної їжі або напоїв.
 6. Пластмасові.

  • Незважаючи на те, що пластмасові коронки надають естетичний вигляд і мають хороші показники, вони призначені для тимчасової шкарпетки. Перевагами таких коронок є: природний вигляд зуба, низька ціна (від 1000 рублів), прискорена установка, можливість вибору будь-якого розміру і форми. Недоліки коронок з пластмаси: викликають алергію, можуть нанести травму ясен, мають низьку міцність і вимагають підвищеного відходу.
 7. Порцелянові.

  • Структура порцеляни тотожна структурі справжнього зуба. Коронки високоміцні, не змінюють колір при вживанні фарбувальної їжі і напоїв.

Стоматологія на Вокзальній Danti

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільській

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB