Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • вул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Повітрофлотський, 5
 • вул. Народного Ополчення, 5
 • просп. Голосіївський, 68

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 35 53
 • +38 044 223 18 19
 • +38 093 010 94 99

Терапевтична стоматологія

Перш за все стоматолог терапевт – це лікар, який спеціалізується на лікуванні хвороб і пошкоджень зубів, і їх профілактиці. Найчастіше перша консультація з приводу будь-яких проблем з зубами проходить в кабінеті саме цього фахівця. Але після первинного огляду лікарем пацієнт може бути відправлений до інших стоматологічним фахівцям. Наприклад, в разі необхідності видалення зуба – направляють до стоматолога-хірурга, над проблемами з яснами працює стоматолог-пародонтолог, а ось протезуванням займається ортопед.

У чому допоможе даний фахівець

Терапевтична стоматологія – найбільша спеціалізація з усіх. Оскільки вона охоплює найчастіші захворювання і дефекти порожнини рота і зубів.

Перш за все стоматологи цього напрямку зможуть допомогти з вирішенням таких питань:

 1. Діагностика проблем зі слизової рота і зубами, призначення медикаментозної терапії;
 2. Знеболювання процесу терапії;
 3. Видалення дефективних, пошкоджених тканин поверхні зубів;
 4. Обробка каріозної зони механічним і дезинфікуючим шляхом;
 5. Пломбування порожнинних утворень в зубах, нарощування і відновлення зубних одиниць;
 6. Огляди з метою профілактики – виявлення проблем в порожнині рота на ранній стадії.

Однак основним і найважливішим курсом, в якому працюють фахівці даної спеціалізації є ендодонтія. Так називається терапія каналів кореня, яка необхідна в разі поглибленого ураження зуба. Тоді невід’ємною частиною лікування є очищення кореневого каналу, його обробка і пломбування.

Стоматолог терапевт, крім карієсу і пульпіту, також може допомогти з терапією періодонтиту, стоматиту, клиновидних патологічних змін зубів. Додатково можна звернутися за допомогою з такими проблемами, як галитоз (поганий запах з порожнини рота), бруксизм (скрегіт зубами), гіперезтезія зубів. Вищевказаний фахівець допоможе з лікуванням флюорозу, в слідстві якого в зв’язку з надлишком фтору в організмі людини відбувається ураження зубної емалі. Навіть з проблемою будь-яких запалень слизової мови також зможе допомогти стоматолог терапевт.

Навіщо відвідувати лікаря, коли все в порядку з зубами?

Навіть якщо вам пощастило, і ви маєте хорошу спадковість (що теж важливо) – потужні і неболючі зуби і сяючу посмішку, в будь-якому випадку необхідно регулярно відвідувати стоматолога. Досить лише одного прийому раз в шість місяців, якщо немає ніяких скарг. Не всі знають, що на сьогоднішній день даний фахівець може проконсультувати вас під час прийому на тему відновлення красивого виду зубів в рамках терапевтичного кабінету. Отже, в даний момент в разі потреби реабілітації зубів не завжди потрібно відвідувати ортопеда. Для переднього ряду зубів використовують терапевтичні вініри . Тому, прямо в кріслі у вашого стоматолога, буквально протягом двох годин ви можете відтворити передню поверхню ваших зубів. Саме так – швидко, абсолютно безболісно і сучасно моделюється і вдосконалюється лінія вашої посмішки.

Універсальність і затребуваність

Пам’ятайте, чим раніше ви прийшли до лікаря, тим простіше і швидше вирішити вашу проблему. Починається карієс лікується набагато швидше, ніж запущений, і не потребує знеболення. А ось періодонтити і пульпіти лікуються набагато складніше і довше. Так як можлива поява суміжних патологій. Тому кожній людині необхідно знайти свого лікуючого лікаря, куди не страшно і комфортно буде звернутися за чудовим результатом. Стоматолог терапевт – самий універсальний і общевостребованний зубний лікар, пам’ятайте про це.

Стоматологія на Вокзальній – клініка мережі “Стоматологія Київ”

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB