Skip to main content

Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • вул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Повітрофлотський, 5
 • вул. Народного Ополчення, 5
 • просп. Голосіївський, 68

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 35 53
 • +38 044 223 18 19
 • +38 093 010 94 99

Зубна біль

Зубний біль

Біль в зубах – це ознака можливого пошкодження зубів. Зубний карієс може викликати зубний біль. Біль в зубах може також виникати, якщо в зубах або оточуючих їх яснах є інфекція. Зубні болю зазвичай викликаються інфекцією або запаленням в зубах. Це називається пульпіт. М’яка рожева м’якоть всередині зуба допомагає зберегти його здоровим і живим. Целюлоза зуба містить тканини, нерви і кровоносні судини. Порожнина або тріщина в зубі пропускає повітря і мікробів всередину зуба. Це може дратувати і заражати чутливі пульпових нерви, викликаючи біль в зубах.

Інші симптоми

Поряд з пульсуючим болем, інші симптоми зубного болю можуть включати в себе:

 1. Постійна нудна біль.
 2. Гострий біль при укусі.
 3. Біль, коли ти їси щось солодке.
 4. Чутливі або колють зуби.
 5. Біль або ніжність в роті.
 6. Біль або біль в щелепі.
 7. Набряк порожнини рота або ясен.
 8. Почервоніння.
 9. Поганий смак у роті.
 10. Неприємний запах у роті.
 11. Гній або біла рідина.
 12. Жар.

Зубний біль можуть відчувати як дорослі, так і діти. Негайно зверніться до стоматолога, якщо у вас є які-небудь ознаки або симптоми. Вам, швидше за все, знадобиться стоматологічний огляд і рентген, щоб з’ясувати причину болю в зубах.
Найбільш поширеною причиною болю в зубах є карієс. Це може статися, коли бактерії потрапляють через зовнішній шар твердої емалі зуба. Бактерії є частиною нормального здоров’я порожнини рота і тіла. Однак занадто багато цукру та іншої їжі на зубах може сприяти появі великої кількості поганих бактерій.

Бактерії утворюють зубний наліт, який прилипає до зубів. Деякі види бактерій виділяють кислоту, яка може привести до утворення дірок або пустот. Карієс може виглядати як невеликі білі, коричневі або чорні плями на зубах.

Наривний зуб – це коли частина або вся пульпа всередині зуба вмирає. Мертва тканина перетворює “кишеню” бактерій і гною в так званий абсцес. Інфекція зуба або запалення можуть викликати абсцес. Пошкоджений зуб може привести до абсцесу, якщо його не лікувати швидко. Це відбувається, коли діра або тріщина проникає в зуб бактеріями.

Перелом зуба – це тріщина в зубі. Це може статися, якщо кусати щось тверде, наприклад, лід. Ви також можете отримати перелом зуба при падінні або якщо ви отримаєте удар в щелепу або особа чимось серйозним. У деяких випадках перелом зуба може розвиватися повільно з плином часу. Перелом зуба може привести до пульсуючого болю. Перелом дозволяє речам проникати в зуб і дратувати або заражати пульпу і нерви, викликаючи біль.

Бруксизм

Скреготіння зубами називається бруксизмом. Зазвичай це відбувається під час сну. Стискати зуби означає сильно кусати. Шліфування і стискання можуть відбуватися через стрес, генетики і надмірно розвиненою щелепної мускулатури.
Шліфування і стискання можуть викликати болі в зубах і щелепах. Це може привести до ерозії зубів, зносу зуба. Це підвищує ризик виникнення карієсу, болі в зубах і переломів зубів.

Якщо у вас пульсуючий біль в зубах, зверніться до стоматолога або лікаря. Можливо, це через інфекцію. Рання процедура допоможе зберегти зуби і тіло. Регулярні відвідування стоматолога допомагають запобігти серйозним проблемам з зубами до того, як вони завдадуть біль. Зверніться в свою медичну страховку, щоб дізнатися, чи оплачуються регулярні огляди і чищення зубів. Якщо ви не можете дозволити собі зубного лікаря, зателефонуйте до деяких місцеві стоматологічні школи. Часто вони пропонують безкоштовну або дешевшу чистку зубів і незначні стоматологічні процедури, такі як пломби.

Стоматологія на Вокзальній Danti

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільскій

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Стоматологія на Голосієво

просп. Голосіївський, 68
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(093) 010 94 99

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB