Протезування зубів в стоматології

Неможливо застрахуватися від втрати зубів. Але в даний час це не страшно. Тому як в більшості стоматологічних клінік України вже давно надається послуга по протезуванню зубів. Цінова політика на послугу може різнитися залежно від виду протезування. А також матеріалу, який буде використовувати фахівець. Але в цілому послуга доступна практично всім верствам населення. Завдяки процедурі протезування стає можливим усунути як дрібні недоліки. Такі як відколи, так і більш серйозні проблеми, наприклад, часткову і навіть повну втрату зубів.

Види протезування

Зубні протези знімні Види протезування зубів можна розділити на три основні групи: знімне, незнімне і імплантації. Знімні протези – це повний вид протезування. Ці протези абсолютно і повністю повторюють вигин щелепи пацієнта, який це замовляє. Їх колір зазвичай повністю збігається з кольором натуральних зубів. Тому такі протези виглядають гармонійно і не виглядають чимось громіздким і не естетичним. Крім того, головним їх перевагою є той факт, що вони досить легкі. А також не несуть особливого навантаження на щелепу. Якщо говорити про незнімному протезуванні, то тут існують такі його різновиди як коронки, мостоподібні протезування, мікропротезування. Перші дві виду досить широко відомі в народі, імплантацію ж використовують не так часто. Частково і через те, що цей метод коштує трохи дорожче інших, хоча це найбільш довговічний метод протезування. Стоматологічні імплантанти виготовляють з якісних гіпоалергенних матеріалів. І, через деякий час, імплантант починає зрощуватися з кістковою тканиною, що гарантує високу міцність і надійність.

Протипоказання

Бувають випадки, коли імплантація може бути протипоказана за станом здоров’я, тоді на вибір пропонуються інші види протезування. У будь-якому випадку, фахівець завжди допоможе вам визначитися з тим, що в більшій мірі підійде саме вам, виходячи з медичних показань, віку, якості зубів і інших показників.

Перед підбором якісного протеза, пацієнту необхідно пройти повне обстеження, яке проводиться з використанням новітнього обладнання. Це є першим етапом, який необхідно здійснити. Після обстеження і діагностики буде можливо підібрати такий протез, який буде сидіти як рідні зуби. А пацієнт буде відчувати себе абсолютно комфортно. Будь-протез – знімний або ж незнімний, буде встановлений вам лише тоді, коли буде проведена повна обробка ротової порожнини.

Після протезування зубів

Зубні протези незнімні Після протезування будь-якій людині доведеться пройти період звикання і повної адаптації до встановленого протезу. Через деякий час відновиться жувальна і мовна функція. І пацієнт вже не буде звертати увагу на те, що у нього в ротовій порожнині знаходиться чужорідний предмет. Необхідно бути морально готовим як до самої адаптації, так і до того, що встановлена ​​конструкція буде вимагати певного догляду.

Немає нічого складного в догляді за зубними протезами – досить ретельно очищати зубні імплантанти вранці і ввечері, так само, як і ваші рідні зуби. Причому найкраще виконувати очистку тими засобами, які порадить вам фахівець. Догляд за знімними протезами здійснюється практично тим же способом, найголовніше – це також чистити конструкцію два рази в день і очищати протез після їжі, ретельно видаляючи з нього залишки їжі, а для того, щоб зубні протези чи не деформувались, настійно рекомендується знімати їх на час сну.

Так, якщо ви вже прийняли рішення про протезування зубів, не варто затягувати надовго, тому що на цьому етапі ваше здоров’я і комфорт залежить тільки від вас.

Стоматологія на Вокзальній мережі “Стоматологія Київ”

Поделиться на своей странице социальной сети: