Видалення зуба (екстракція) – це хірургічна маніпуляція, метою якої є отримання з лунки зуба цілком або тільки його кореня за допомогою спеціальних інструментів. Дана процедура виконується строго хірургом-стоматологом.

Що таке складне видалення зубів

Ступінь складності екстракції безпосередньо залежить від часу звернення пацієнта до лікаря. Зазвичай хворі «тягнуть до останнього» і приходять на прийом тоді, коли зуб врятувати вже неможливо: інфекція і запалення широко поширилися в навколишні тканини, з’явився набряк (флюс), нестерпний біль не знімається анальгетиками, а перебіг захворювання, частіше пульпіту, ускладнилося, прийнявши форму періодонтиту. У таких випадках видалення вважається складним і може зажадати крім стандартних щипців застосування додаткових інструментів (елеватора, скальпеля, ножиць і т. Д.).

Як відбувається складне видалення зубів

Складними вилученнями зубів займаються висококваліфіковані хірурги-стоматологи. Витяг зуба проводиться під місцевою анестезією або загальної легкої седацией пацієнта (медикаментозний сон).

Як знеболюючих засобів застосовуються сучасні ефективні і безпечні для хворого препарати. Введення анестетика виконується спеціальним шприцом з тоненькою, не товще інсулінової, голкою. Пацієнт не відчуває болю в момент проколу, а відчуває лише деякий дискомфорт при поширенні ліки в тканинах ясен.

Час «заморозки» обмежена, тому відразу ж після появи відчуття оніміння в області хворого зуба лікар приступає до видалення. Всі маніпуляції виконуються під рентген-контролем. Тривалість процедури залежить від ступеня складності видалення.

Після вилучення зуба з лунки лікар призначає контрольний рентгенівський знімок для виявлення залишилися в лунці осколків зуба і оцінки пошкодження м’яких тканин. Потім лунка тампонується, і доктор дає хворому рекомендації по догляду за порожниною рота. При строгому дотриманні всіх обов’язкових умов ускладнень після видалення практично не спостерігається.

Лікування зубів – це не боляче

Щоб пройти комплексне обстеження і лікування у провідних стоматологів запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті, або через надану для цих цілей форму. Після першого ж відвідування стоматологічної клініки ви зрозумієте, що лікування зубів може бути безболісним і комфортним, перестанете боятися зубних лікарів і, нарешті, станете відвідувати стоматолога 2 рази на рік, як і належить.

Стоматологія в Києві Danti

Поделиться на своей странице социальной сети: