Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • ул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Воздухофлотский, 5
 • ул. Народного Ополчения, 5

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 3553
 • +38 044 223 1819
 • Головна
 • Статті
 • Керамічні вініри: особливості виготовлення і переваги

Керамічні вініри: особливості виготовлення і переваги

Керамічні вініри

Тонкі зубні накладки з кераміки, звані винирами, являють собою справжній прорив в області естетичних стоматологічних послуг. Вініри є порцеляновими мікро-протезами, які застосовують для реставрації зовнішнього вигляду передніх зубів, видних під час посмішки. У стоматології дані зубні накладки також називають ортопедичними або непрямими, так як їх виготовлення відбувається поза ротової порожнини пацієнта в спеціальних зуботехнічних лабораторіях, після чого саме стоматологи-ортопеди займаються їх безпосередньою установкою на зуби пацієнтів.

Переваги керамічних вінірів

Завдяки встановленню виниров можна з легкістю усунути безліч косметологічних проблем, які стосуються безпосередньо передніх зубів, що потрапляють у видиму зону посмішки. Оскільки далеко не кожна людина має ідеальні передніми зубами від природи, дана стоматологічна новинка допоможе усунути зовнішні дефекти зубної поверхні, зробивши її максимально рівною, гладкою і однотонною. Тим самим пацієнт отримує сліпучу голлівудську посмішку з мінімальною затратою часу, та й до того ж абсолютно безболісно і без шкоди своїм натуральним зубам. Крім усього іншого, за допомогою керамічних зубних накладок можна дещо змінити і коригувати форму передніх зубів.

Виготовлення керамічних вінірів

Для виготовлення керамічних зубних накладок може використовуватися не тільки фарфор, але також різні композитні матеріали, які мають на увазі нанесення на зубну поверхню безпосередньо під час процедури установки. Після нанесення таких матеріалів стоматолог-ортопед приступає до формування накладки, з підженемо всіх необхідних параметрів, що переважно виконуючи подточкой і шліфування. Незважаючи на те, що дана процедура займає трохи більше часу, ніж установка готових фарфорових вінірів, по вартість вона обійдеться значно дешевше, а тому користується популярністю. Окремо варто відзначити, що зовнішні характеристики композитних вінірів істотно поступаються керамічним, однак являють собою досить непоганий бюджетний варіант усунення явних зовнішніх дефектів передніх зубів.

Використання саме порцеляни для виготовлення вінірів абсолютно не випадково, оскільки цей матеріал є найбільш схожим з натуральної зубної емаллю людини. Також він відрізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками: досить міцний і при цьому напівпрозорий, стійкий до негативного впливу пігментації, а тому зуби з такими накладками не змінюють свій колір. Особливо популярними, керамічні вініри стали завдяки можливості самостійно підібрати необхідний відтінок, і при цьому не переживати що колір може в майбутньому змінитися, так як вони стійкі до патологічного впливу мікрофлори в роті.

Існує кілька методик виготовлення фарфорових зубних накладок:

 • Методика пошарового нанесення, під якою мається на увазі поетапне формування накладки за допомогою шаруватого нанесення матеріалу з подальшим випалюванням отриманого вироби в спеціальних печах. За рахунок використання даної методики виготовлення вінірів можна без проблем забезпечити максимально естетичний зовнішній вигляд готового виробу. Це обумовлено можливістю контролю прозорості порцелянової маси в процесі виготовлення;
 • Методика литтєвого пресування має на увазі отримання керамічної накладки за допомогою впливу високотемпературного режиму і тиску. Відмінною особливістю даного виду конструкції є її міцність і надійність, оскільки ці вініри не схильні до поломок, а тому мають тривалими термінами експлуатації.

За великим рахунком, будь-який бажаючий удосконалити зовнішній вигляд своїх передніх зубів може абсолютно легко встановити собі керамічні вініри.

Стоматологія на Повітрофлотському проспекті Danti

Стоматологія на Кловській

вул. Мечникова, 7, оф. 26
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0674423537

Стоматологія на Вокзальній

просп. Повітрофлотський, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 355 3553

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
0445929747

Стоматологія на Севастопільській

вул. Народного Ополчення, 5
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
044 223 1819

Усі права захищено. Використання інформації без посилання на сайт заборонено! Сайт розроблений рекламною агенцією UKR-WEB