Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

  • ул. Мечникова, 7, оф. 26
  • просп. Воздухофлотский, 5
  • ул. Народного Ополчения, 5

  • +38 067 442 35 37
  • +38 044 355 3553
  • +38 044 223 1819

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Відбілювання зубів в домашніх умовах – це можливість оперативно і досить недорого надати своєї посмішки доглянутий колір і позбутися від несимпатичних зубного нальоту і каменю. Однак існує кілька способів такої процедури, і вони в цілому досить безпечні і безболісні.

Як відбілити зуби в домашніх умовах?

Про білосніжної усмішки мріє кожен – це факт. Але ось підтримувати ідеальний колір зубів не так просто, навіть при правильній гігієні і використанні зубної пасти з відбілюючим ефектом. Хоча часто потрібно вдаватися до більш «серйозним» методам. Звичайно ж, краще виробляти таку процедуру краще у фахівця – в кріслі у стоматолога. Але як експрес-спосіб допоможе і домашнє відбілювання зубів. Причому можна використовувати як народні рецепти (сода, сіль, активоване вугілля, лимонний сік), так і професійні засоби, які без проблем можна придбати в Україні.

Як вибрати засіб для відбілювання зубів

Перш за все естетична косметологія пропонує досить великий вибір засобів для відбілювання зубів будинку. Однак найпопулярніші серед них такі:

Зубні пасти

Кожна з цих коштів має свої специфічні особливості. Зубні пасти забезпечують підтримку і ніжне і дбайливе відбілювання. Ефект від них помітний відразу, а білосніжної усмішки можна домогтися вже протягом тижня. Гарна паста не завдає шкоди емалі. Слідкуйте, щоб в її складі не було крейди і солі і не користуйтеся нею довше місяця. І при щоденному використанні необхідно комбінувати пасту зі звичайною.

Гелі для відбілювання

Подібне дію мають і спеціальні гелі. До їх складу входить як активний компонент перекис водню. Гелі дозволяють повністю прибрати плями від сигарет і кави. При використанні гелів потрібно дуже чітко дотримуватися рекомендацій, оскільки в деяких випадках вони можуть викликати подразнення слизової ротової порожнини.

Отбеливающие смужки

Відбілюючі смужки – дуже популярний спосіб. Тому що з ними голлівудська посмішка досягається всього за півгодини! Потрібно просто наклеїти смужку на зубу і зняти через тридцять хвилин. Але для досягнення максимального ефекту повторювати таку процедуру необхідно повноцінним курсом, який триватиме два тижні. Основний недолік відбілюючих смужок – ефект від них пропадає при впливі на зуби негативних факторів тютюну, кави або чаю. Також необхідно ретельно стежити за рівністю прилягання смужки до зубів – інакше емаль може відбілитися нерівномірно.

Стики для відбілювання

Стіки використовуються разом зі спеціальним гелем. В цілому, механізм їх дії схожий з отбеливающими смужками, також як і ефективність даного методу.

Отбеливающие системи

Відбілюючі системи – це вже професійний догляд. Оскільки в комплект входять силіконові капи, спеціальний гель і стоматологічна лампа, яка працює на світлодіодах. Процедура відбілювання тривати всього п’ятнадцять хвилин, і її необхідно повторити чотири рази протягом двох днів. Досягнутого ефекту вистачить на півроку, після чого дводенний курс можна повторити. А ось основний недолік даного способу – досить висока вартість самої системи.

Відбілювання зубів – це не складно. І все ж будь-які способи відбілювання зубів – це вже косметологічна процедура, що вимагає індивідуального підходу. Тому навіть якщо ви плануєте зробити відбілювання зубів в домашніх умовах , настійно рекомендуємо попередньо проконсультуватися з вашим стоматологом.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка мережі «Стоматологія Київ«