Ми передзвонимо вам та уточнимо
дату та час зручного для Вас відвідування стоматолога

+38 067 442 35 37

 • ул. Мечникова, 7, оф. 26
 • просп. Воздухофлотский, 5
 • ул. Народного Ополчения, 5

 • +38 067 442 35 37
 • +38 044 355 3553
 • +38 044 223 1819

Види і особливості стоматологічних послуг

Види стоматологічних послуг

Для пацієнтів сучасних стоматологічних клінік сьогодні послуги доступні в досить широкому спектрі. Постійно з’являються нові види, удосконалюються вже наявні методики лікування і протезування зубів. Ця обставина стало можливим завдяки бурхливому розвитку стоматологічної медичної галузі. Вона сьогодні розвивається так швидко, що постійно з’являються все нові області і напрямки в її діяльності. При зверненні до стоматолога він підкаже пацієнтові, яка послуга підійде саме для нього.

Пацієнт в стоматологічній клініці може підучити наступні види послуг:

 • Дитяча стоматологія .
  Неважко здогадатися, що дана область має на меті надання стоматологом медичної допомоги дітям. Даний напрямок передбачає діяльність виключно фахівців високого професійного рівня, які працюють в тісному контакті з психологом.
 • Стоматологічні послуги, звернені до профілактиці карієсу і захворювань ясен.
  Спеціаліст даного напрямку підкаже пацієнтові, як правильно доглядати за своїми зубами, які при цьому використовувати гігієнічні засоби. Це дозволяє уникнути такого поширеного захворювання зубів, як карієс. Спеціаліст обробить пацієнтові зуби спеціальними складами, які забезпечать надійну профілактичну захист.
 • Послуги терапевтичної стоматології .
  Фахівці даного напрямку займаються лікуванням карієсу і його ускладнень. Із застосуванням фірмових пломбувальних матеріалів виключається потреба в повторному лікуванні зубів протягом тривалого терміну. У тканини зуба вводиться фтор, що значно гальмує розвиток карієсу.
 • Стоматологія косметичного напрямку .
  При цьому передбачається реставрація зуба, проведення заходів по їх відбілюванню. Косметичний стоматолог встановить пацієнтові вініри .
 • Стоматологічна допомога пародонтологического напрямки .
  Фахівці даного стоматологічного розділу займаються лікуванням захворювань, яким піддаються ясна. Даний напрямок має велику значимість, оскільки із захворюваннями ясен руйнуються і зуби. Підсумком може стати передчасна їх втрата. Сьогодні в арсеналі стоматологів є такі методики, застосування яких дозволяє зберегти пацієнту зуби в 85% навіть в самих запущених випадках.
 • У стоматологічній клініці буде надана і ортодонтична допомогу .
  Даний напрямок дуже значимо, оскільки забезпечує пацієнтів гарною посмішкою. Важко не погодитися з тим, що це має велике значення для соціального успіху пацієнта. Сучасні методики дозволяють ортодонта виправити прикус пацієнта практично в будь-якому віці.
 • Стоматологічні послуги, пов’язані з протезуванням зубів .
  Косметична реставрація зубів, звичайно, важлива, але головним, в першу чергу, є відновлення функціональної здатності зуба. Якщо зуб все-таки втрачено, його необхідно відновити. Крім того, слід провести заходи, спрямовані на зупинку руйнівної дії зубів, ясен і кісткової тканини. У сучасних стоматологічних клініках пацієнтам в широкому спектрі можуть запропонувати послуги з протезування зубів. Широке поширення отримали імплантати.
 • Послуги стоматологічного хірурга .
  Незважаючи на проведені терапевтичні заходи, зуб в деяких випадках доводиться видаляти. Саме цим і займається стоматологічний хірург. Крім цього, нерідко потрібно видалити зуб мудрості. Хірург в сучасній стоматологічній клініці може провести складні реконструктивні операції на зубах.
 • Імплантологія .
  Сьогодні виростити новий зуб є реальною дійсністю, а не мрією незбутнього плану. Пацієнту сьогодні доступна послуга по імплантації зубів. За допомогою імплантованих імплантатів у пацієнта не тільки відновиться функціональна здатність зубного ряду, але і з’явиться сліпуча білосніжна посмішка.

Але стоматологічні послуги не слід розглядати ізольовано один від одного. Стоматологи різних напрямків завжди працюють в комплексі. Тільки таким способом можна домогтися максимальної ефективності лікування. Найоптимальнішим варіантом є ситуація, при якій фахівці різних напрямків знаходяться в стінах однієї клініки, а не в різних місцях. Цим досягається не тільки зручність для пацієнта, але і максимальний ефект від лікувальних заходів.

Стоматологія на Вокзальній Danti