Стоматологічні імплантанти

Багатьом людямстоматологіческіе імплантати повертають відчуття і вид справжніх зубів.

Питання та відповіді

Які переваги імплантатів?

Одним з головних переваг імплантатів є те, що вони кріпляться до кістки щелепи, надаючи штучним зубам міцну підтримку. Мости чи поодинокі зуби не ковзають і не рухаються в роті, що особливо важливо, коли ви їсте або розмовляєте.
Імплантати також допомагають вам відчувати штучні зуби натуральніше, ніж звичайні мости.

Деякі люди вважають імплантати і штучні зуби більш зручні, ніж вставні зуби.

Чи можуть мати імплантати?

У кандидатів на імплантати повинні бути здорові ясна і кістку, щоб підтримувати імплантат – і вони повинні підтримувати їх у хорошому стані. Постійна гігієна ротової порожнини.

З чого зроблені імплантати?

Самі імплантати зроблені з металу – зазвичай титану, так як доведено, що він краще за всіх підходить до ясен і інших тканин. Поверхні деяких імплантатів покриті спеціальними речовинами, які допомагають імплантату краще зійтися з кісткою.
Точно так само як і коронки, мости і вставні зуби, штучні зуби, надіті на імплантати, зроблені з порцеляни, фарфору та металу або полімерних матеріалів.

Чи існують різні види імплантатів?

Американська Асоціація Стоматологів пропонує пацієнтам вибір з двох видів імплантатів:

  • внутрішньокісткові
  • поднадкостнечние.

Як і коріння зубів, внутрішньокісткові імплантати входять в кістку. Для підтримки
такого імплантату необхідно значну кількість кістки. Після того, як імплантат поміщений, накладаються шви на тканини ясен на 3-6 місяців. За цей час кістка скріплюється з імплантатом і цей процес називається оссеоінтеграціі. Для того щоб поставити стовп на імплантат. Після цього штучні зуби кріпляться до стовпів по одному або всі разом.
Поднадкостнечний імплантат використовується, якщо кістки для підтримки внутрикостного імплантату недостатньо. Поднадкостнечний імплантат – це металева рама, що встановлюється на кістку під яснами. Коли ясна гояться, імплантат встановлюється на щелепу. Коли ясна заживає, імплантат виявляється прикріплений до неї. Стовпи, прикріплені до рами, виходять через ясна. Так само як і на внутрішньокістковий імплантат, на поднадкостнечний імплантат зуби надягають на стовпи.

Чи можна наростити кісткову тканину, яка б утримувала імплантат?

Деякі дослідження стверджують, що імплантат можна встановити в розширеній кістки. Замінники кістки – синтетичні або натуральні – можна встановити під ясна. Через 6-12 тижнів ці матеріали можуть почати стимулювати зростання нової кістки.

Чи потрібно звертатися до фахівця, щоб поставити імплантати?

Установка імплантатів не зізнається Американською асоціацією Стоматологів як професія.
Імплантати може встановлювати стоматолог або інший фахівець (пародонтолог, черепно-лицьовий хірург, напр.) Але для того щоб встановлювати імплантати, стоматолог повинен для цього пройти спеціальне навчання.
У пошуках кваліфікованого фахівця для установки імплантатів, вам потрібно запитати:

  • яке навчання пройшов фахівець в цій області;
  • скількох пацієнтів він вилікував;
  • як довго фахівець працював з імплантатами.

Що ще потрібно знати про імплантатах?

Як і будь-яка медична та стоматологічна процедура, установка імплантатів не завжди успішна. Ви повинні обговорити з лікарем ускладнення, які стосуються загоєння імплантатів і можуть вплинути на них в майбутньому.

Установка імплантату і зрощення його з кістковою тканиною вимагають часу. Вся процедура може зайняти кілька місяців, і вам знадобиться більше, ніж одна операція. Ваш стоматолог може зробити тимчасовий міст або вставні зуби на час загоєння. Для установки штучних зубів теж може знадобиться більше однієї примірки.
Установка імплантату може бути дорогою, і деякі страховки її не покривають. Обдумуючи установку імплантатів, поговоріть з вашим страховим агентом про те, яку частину вартості покриє ваша страховка.

Як я дізнаюся, що імплантати – саме те, що мені потрібно?

Поговоріть з вашим дантистом. Він знає про ваше здоров’я і допоможе вам вирішити, чи підійдуть вам імплантати.
Як частина обстеження, дантист перевірить стан вашого рота, кістки щелепи і то, як у Вас сходяться верхні і нижні зуби. Лікар отримає додаткову інформацію, зробивши рентген або роблячи зліпок (модель) ваших зубів. Це допоможе встановити, чи підходять вам імплантати.

Стоматологія на Вокзальній стоматологічна клініка мережі Стоматологія Київ

Поделиться на своей странице социальной сети: