Сучасна стоматологія, що вона з себе представляє?

Сучасна стоматологія – це можливість забути про страхи болю у лікаря, які переслідують багатьох ще з дитинства. Так як сучасні технології та препарати дозволяють мінімізувати фізичний і моральний дискомфорт. Крім того, для лікарів-стоматологів тепер головне не тільки здоров’я пацієнта, а також і психологічний комфорт.

Важливо відзначити, що особливість передової стоматологічної медицини полягає також в її розмаїтті. На даний момент, є кілька вузькоспеціалізований областей, які допомагають зробити здоровою і красивою Вашу посмішку. Тепер немає нічого неможливого, завдяки знанням і новим технологіям. Може стояти лише питання часу і витрат на ті чи інші процедури. Важливо й те, що на даному етапі розвитку цієї сфери медицини сформувався високий рівень діагностики і виявлення захворювань на ранній стадії.

Області сучасної стоматології

Стоматологія нашого часу налічує багато відгалужень:

  • Гігієнічна стоматологія. Спеціалізується на проведенні гігієнічних процедур: різні типи чистки зубів, покриття зміцнюють засобами і т. д.
  • Терапевтична стоматологія . Лікування каріозних руйнувань і інших проблем з зубами. Виявлення та постановка діагнозу.
  • Діагностична область. Комп’ютерна томографія, рентгенографія, огляд, зліпки. На даний момент є колосально кількість видів можливої ​​діагностики. Що дозволяє максимально вірно поставити діагноз, як дорослим, так і зовсім маленьким дітям.
  • Хірургічна стоматологія . Раніше, вважалося, що хірурги в основному видаляють зуби. Але, на даний момент сучасна хірургія в стоматології також забезпечує збереження зубів, видалення новоутворень. Корекцію травм і патологій щелепно-лицьового відділу. Тому, хірурги рятують як естетику зовнішнього вигляду Вашої посмішки, так і здоров’я.
  • Дитяча стоматологія .

Це базові галузі, які пропонує сучасна стоматологія. Більш того, без яких практично неможливо зберегти здоров’я зубів протягом усього життя.

Які ще сфери сучасної стоматології бувають?

Також є спеціалізовані галузі стоматології для більш складних випадків:

  • Ортодонтія . Завдяки сучасним брекет-систем і інших конструкцій, тепер можливо досить швидке виправлення кривизни зубів, а також неправильного прикусу. Крім того, дана область розвивається постійно, тому з кожним роком з’являються поліпшені системи виправлення, які дозволяють зробити ідеальну посмішку швидше.
  • Ортопедія. Імплантація та протезування. Незалежно від того, наскільки запущений випадок, тепер можна відновити зубний ряд повністю або окремі його елементи. При цьому, заміна зубів буде повноцінно виконувати всі функції справжніх.
  • Естетична стоматологія . Краса не менш важлива, ніж здоров’я. Адже саме зовнішній вигляд дуже впливає на психоемоційний стан людини. Зараз можна зробити відбілювання зубів, наростити скол. І, також є вініри і люмініри, які ставляться поверх своїх зубів. Вони дозволяють добитися ідеальної форми і відтінку для посмішки.

Дані сфери, дозволяють при будь-яких обставинах отримати ідеальну і здорову усмішку. Крім того, зараз в кабінетах навіть стоматологічні крісла дуже комфортні, тому Ви навіть не помітите, як пролетить час лікування. Сучасна стоматологія – це швидке, якісне і практично безболісне лікування, яке дозволяє мати індивідуальний підхід.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка Danti мережі “Стоматологія Київ”

Поделиться на своей странице социальной сети: