Терапевтична стоматологія ставить перед собою завдання діагностувати захворювання або патологію, що може бути пов’язана зі слизової ротового шару, тканиною, що оточує зуби, на початковому рівні, забезпечити профілактику і, якщо в цьому буде необхідність, лікувати зуби. Крім перерахованого, одна з функцій терапевтичної стоматології – виявити зв’язок між різноманітними патологіями і захворюваннями зубів.

Терапевтична стоматологія як розділ стоматології

Терапевтична стоматологія Київ Напевно, в світі не знайдеться людина, що піддавався терапевтичної стоматології. Кожному з нас, напевно, хоч раз доводилося лікувати або зуби, або ясна. Або хоча б проходити діагностичні процедури в стоматологічних клініках. У разі ненадання своєчасної допомоги зубах, такі процедури стають неминучими.

Терапевтична стоматологія – необхідна і дуже важливе підрозділ. Лише воно здатне провести діагностику зубів і дати прогноз на їхнє майбутнє. Найчастіше люди стають пацієнтами саме цього підрозділу стоматології.

Чим займаються стоматологи-терапевти?

Якщо є необхідність видалити нерв, провести чистку, запломбувати канал, Вам також потрібно звернутися до стоматолога-терапевта. Якщо стоматолог виявить захворювання пульпи, проводиться своєчасно розпочате лікування, що дозволяє запобігти ускладненням. А також дає шанс зберегти зуб. Під час лікування стоматолог-терапевт видаляє інфікований пульп. А канал зуба вичищає і розширює, що необхідно для подальшої установки пломби. У канал вводять лікарський засіб і закривають зуб спеціальними тимчасовим пломбуванням, що через деякий час заміниться на постійне.

Зубний карієс і біль – далеко не єдині причини, що є підставою для звернення людей за допомогою до фахівців. Безлічі пацієнтів необхідно видалити наліт і камені з поверхні зубів з допомогою професійного чищення. Вона не тільки здатна надати кращий вигляд зубах, але і важлива для того, щоб запобігти хворобам ясен і уникнути появи карієсу, що найчастіше викликаються через надясенні і підясневих відкладень. Чистку рекомендують регулярно повторювати, оскільки зубним відкладів властиво з часом ставати твердим. Це в свою чергу призведе до утворення зубного каменю і неприємного запаху з рота.

У сучасному світі терапевтична стоматологія досяжними неймовірних висот. На початкових стадіях карієс можна лікувати за допомогою мінеральних елементів емалі. Здійснити це можливо за допомогою такої процедури, як електрофорез, що означає введення в зуби солі кальцію. Також зараз можна лікувати зуби абсолютно не боляче, при цьому дуже ефективно. При повному виключенні болю, страху і дискомфортних відчуттів процес одужання для хворого проходить набагато швидше – час реабілітації набагато зменшиться.

Головні завдання

  • Усунення зовні виявляються дефектів, а саме жовтих плям, потемніння і так далі. Мало того, що такі недоліки точно нас не прикрашають, так і ще вони можуть привести до різного роду патологій.
  • Профілактика таких захворювань, наприклад, як гінгівіт і періодонтит. Перераховані зубні хвороби протікають практично безсимптомно і руйнують зуби. Кожен запальний процес викликає різноманітні патології рота.
  • У випадки відколу, пошкодження емалі зубів і нестачі елементів – реставрація зубів.
  • Терапія найпоширенішою зубної проблеми – карієсу. Саме він є 96% хвороб зубів і йдуть за ним ускладнень. Між іншим, якщо вірити статистиці, карієс вражає на сьогоднішній день практично все населення світу, хоч і при цьому його і не називають «захворюванням світу».
  • Різного роду профілактики, що спрямовані на уникнення захворювань порожнини рота.

Терапевтична стоматологія – безперечно заставу здоров’я зуба: відвідуйте регулярно стоматолога-терапевта, дотримуйтесь їх рекомендацій з приводу правил гігієни і будьте здорові!

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічні клініки мережі Стоматологія Київ

Поделиться на своей странице социальной сети: