Процедура відбілювання зубів набирає все більше популярності. Але це не дивно: приваблива білосніжна посмішка давно стала обов’язковим атрибутом людини. Однак що ж це за процедура?

Відбілювання зубів або освітлення зубів

Відбілювання зубів або освітлення зубів У першу чергу, необхідно розуміти різницю між відбілюванням і висвітленням зубів. Освітлення зубів полягає у видаленні м’якого нальоту, поверхневих плям і твердих зубних відкладень за допомогою механічних технологій. Відбілювання ж – хімічна процедура, для проведення якого вдаються до препаратів, в основі яких лежить перекис водню. При його попаданні на зубну тканину, колір світлішає.

У статті ми спробуємо з тим, яке відбілювання зубів буває, видами та цінами.

Відбілювання зубів: основні методи

Відгуки про відбілюванні зубів не можуть не радувати, але способів настільки багато, що розбігаються очі. Розглянемо ж найпоширеніші з них.

Відбілювання зубів в домашніх умовах. Домашнє відбілювання можна провести як самостійно, так і об’єднати з клінічним. Способів зробити це самостійно дуже багато, але найбезпечнішим, простим і при цьому ефективним вважається лише застосування смужок для відбілювання зубів, в складі яких міститься перекис водню. Якщо ж Ви вирішили звернутися за допомогою до стоматолога, Вам потрібно буде проконсультуватися з лікарем, щоб підібрати отбеливающую систему у вигляді капи, яку необхідно носити по годині в день протягом 3-х тижнів. Даний спосіб не підійде людям, що палять.

Клінічні способи освітлення зубів:

  • Хімічний. Один з найпоширеніших видів відбілювання зубів, ціна якого вважається доступною. Суть технології в тому, що на зубні ряди наносяться препарати, що містять ті ж речовини, якими користуються при домашньому відбілюванні, але з набагато більшою концентрацією. Однак для досягнення успіху необхідно відвідати 2-3 процедури, тривалість яких становить приблизно півгодини. Білосніжна усмішка буде збережуться протягом приблизно п’яти років.
  • Фотовідбілювання (лампове). Емаль просвічується променями світла, джерелом якого є галогенова, світлодіодна або ультрафіолетова лампа. А також світло виступає в ролі каталізатора, роль якого – активувати освітлюючі речовина. Відбілюючий агент – 30-типроцентной розчин карбаміду або перекису водню. А також окислювач під впливом світла виробляє атомарний кисень. Останній виводить пігменти з зубної тканини. Але перевага процедури – досить одного сеансу для освітлення зубів в 10 разів.
  • Лазерне відбілювання. Відбілювання лазером вважають найефективнішим. Оскільки технологія використовує в рази меншу концентрацію агентів, використовуючи при цьому його повністю завдяки лазерному променю оптимальної довжини. Пігменти прибираються навіть з найглибших місць. Емаль світлішає приблизно на 12 тонів, при цьому процедура займає всього третину години.

Вартість відбілювання зубів

Відповісти на питання про вартість відбілювання зубів точно не можна – ціна залежить від безлічі фактора, наприклад, фірма виробника системи, якість лазера або лампи, кількість витраченого препарату і рівня знань і досвіду лікаря.

Протипоказання при відбілюванні зубів

Але процедуру відбілювання зубів можна проводити особам, які:

  • Страждають від періодонтиту;
  • Мають карієс, клиновидні дефекти;
  • Виношують дитини або годують грудьми;
  • Чи не досягли 16 років;
  • Лікуються брекет-системами.

Відбілювання зубів сьогодні – це процедура, що не приносить ніякого дискомфорту і не забирає багато часу. Буває, щоб освітлити зуби, вистачить провести одну професійну чистку. Але якщо Ви вважаєте, що маєте потребу в послузі відбілювання зубів, запишіться до нас на прийом – наші стоматологи з радістю оглянуть Вам, проконсультують і запропонують відповідний саме Вам метод.

Стоматологія на Вокзальній – стоматологічна клініка мережі Стоматологія Київ

Поделиться на своей странице социальной сети: