Як освітлити зуби

Білосніжні зуби – невід’ємна частина гарної посмішки і ознака успішності ділових людей. Домогтися кардинального освітлення зубного ряду можливо тільки за допомогою професійного чищення в кабінеті стоматолога, а ось зберегти отриманий результат можна більш доступними методами. Один з них має на увазі використання бананової шкірки, яку ми приймаємо за відходи, тому часто викидаємо.

Причини зміни кольору емалі

Потемніння або пожовтіння емалі може бути викликано різними причинами:

  • при зловживанні кофеїновими напоями, продуктами-барвниками, тютюновою продукцією;
  • внаслідок неправильного догляду за порожниною рота або його відсутності;
  • через вікових змін, а також порушення роботи внутрішніх органів.

Якщо ви впевнені, що ваші зуби здорові, а потемніння пов’язано тільки з зовнішніми чинниками, варто спробувати освітлити їх підручними засобами в домашніх умовах.

Як відбілити зуби швидко і просто

Іноді достатньо почистити їх, використовуючи 1-2 таблетки подрібненого активованого вугілля, після чого вони придбають здоровий вигляд, будуть блищати. Як і сода, гашене лимонною кислотою, активоване вугілля дозволяє зняти жовтий наліт і утворилися забруднення, впливаючи на емаль за принципом м’якого абразиву. Однак зловживати жодним з цих коштів не варто, щоб не допустити стоншування емалі. Однак максимум, що можна собі дозволити – це 1 процедуру в тиждень.
На відміну від соди і активованого вугілля, бананова шкірка не стирає поверхню зубів, нейтральна по відношенню до слизової рота, а тому абсолютно нешкідлива. Крім того, вона містить багато корисних вітамінів, мінералів, що навіть зумовлено зміцнювальний вплив продукту.

Отже, вам знадобляться наступні доступні продукти:

  • зубна паста і щітка;
  • бананова шкірка;
  • вода.

Для початку слід ретельно почистити зуби. Потім очистити банан з нижнього кінця, щоб не звисали нитки (рослинні волокна), і протягом декількох хвилин пройтися по зубному ряду внутрішньою стороною свіжої шкірки. Можна навіть зробити з неї аплікації і прикласти шматочки на 10 хвилин до зони посмішки.
Щоб уникнути зайвих витрат і суєти, очистіть кілька бананів, наріжте шкірку на клаптики, і заморозьте про запас, попередньо розморожуючи перед застосуванням потрібну кількість.
Завершити маніпуляцію слід повторної очищенням зубів.
Щоденне 1-2 разове застосування дозволяє відчути помітний ефект приблизно через 1-2 тижні.

Стоматологія в Києві Danti

Поделиться на своей странице социальной сети: