Нейлонові протези

Протезування зубів – важливий і об’ємний розділ стоматології, який відповідає за відновлення посмішки і жувальної функції зубів. Існує знімне і незнімне протезування. У першому випадку пацієнт самостійно може отримати протези з порожнини рота, в другому – штучні зуби надійно кріпляться, закриваючи одну або кілька щілин між зубами.

Серед знімних останнім часом великою популярністю користуються нейлонові зубні протези.

Нейлонові протези – це гнучкі і прозорі зубні протези, що складаються з нейлону – пластмаси нового покоління. М’яка пластмаса служить підставою протеза (замінює ясна в зубному ряду), на неї кріпляться зубні коронки – штучні зуби.

Нейлонові протези: показання до застосування

Нейлонові протези застосовуються для заміщення як 1-2 зубів, так і цілого зубного ряду. Їх використовують пацієнти, чия робота пов’язана з різними травмами (співробітники міліції, пожежні служби), оскільки при отриманні пошкоджень щелепи нейлонові протези не зможуть нанести додатковий шкоди організму (наприклад, металеві гачки будь-яких інших знімних протезів можуть впитися і пошкодити ясна).

Нейлонові протези: переваги мінімальний вплив на ясна; відсутність металевих елементів; не викликають алергічних реакцій; міцні і надійні – їх практично неможливо зламати; мають високу естетичністю за рахунок прозорості використовуваного матеріалу; комфортні при носінні; забезпечують мінімальне звикання до нових протезів; стабільно зафіксовані в порожнині рота; зберігають свої властивості при різній експлуатації (матеріал не реагує на середу ротової порожнини і кислоти); можливе використання протезів при різних захворюваннях ясен; для установки протеза не потрібно обточувати зуби.

Нейлонові протези складаються тільки з м’якої пластмаси. На відміну від будь-яких інших протезів, все елементи кріплення у нейлонових виконані з того ж самого матеріалу – м’якої пластмаси, тому звикання до них проходить швидко і безболісно.

Одним з головних переваг нейлонових протезів вважається те, що їх використання можливе у людей з різними захворюваннями ясен. Нейлонові протези не натирають і не травмують м’які тканини порожнини рота.

Одним з основних недоліків нейлонових протезів вважається неможливість їх коригування. Тому необхідно дуже акуратно ставитися до протезів (адже зламати або пошкодити можна навіть саму міцну й надійну конструкцію). Також необхідно вибрати якісну клініку, в якій лікар виготовить максимально зручний протез для конкретного пацієнта з першого разу.

Нейлонові протези: установка

Установка нейлонових протезів складається з декількох етапів:

попередня консультація у лікаря; санація порожнини рота (видалення каріозних порожнин, лікування ясен – зняття запалення); зняття зліпка з усією щелепи; виготовлення індивідуальних протезів в зуботехнічній лабораторії; установка зубних протезів; навчання пацієнта догляду за протезами.

Пацієнти відзначають, що в порівнянні з попередниками (протези з металевими гачками і складаються з твердих пластмас), м’які нейлонові протези абсолютно не доставляють незручності при носінні. Період звикання до них мінімальний – вони не натирають ясна, щільно прилягають і не злітають під час їжі або при розмові. Одним словом – повне досконалість за цілком прийнятні гроші.

Догляд за нейлоновими протезами не завдасть пацієнтові особливих проблем – достатньо кілька разів на день чистити протез м’якою зубною щіткою (жорстка може залишити подряпини, в яких будуть накопичуватися залишки їжі, мікроби і бактерії), а також спеціальними дезінфікуючими розчинами.

Стоматологія на Вокзальній Danti (стоматологія Повітрофлотський)

Поделиться на своей странице социальной сети: