Здорові зуби

Є багато міфів і неточностей навколо теми гігієни порожнини рота. Кожен хотів би мати гарні зуби, але це не так просто. В епоху змішування інформації з багатьох невизначених джерел люди більше не знають, що добре, а що погано для їхніх зубів.

Кровоточивість ясен – проблема чи норма?

Ви, напевно, бачили багато рекламних роликів із зубною пастою, в яких йдеться про те, що якщо у вас кровоточать зуби, у вас хворі ясна. Це не завжди вірно!

Кровотеча виникає, коли ви вибираєте не ту щітку. Наприклад, ви можете використовувати одну з жорсткою щетиною, в той час як ваші ясна чутливі від природи, що викликає роздратування і вид крові в раковині.

Вибирайте електричні щітки – вам не потрібно робити з ними різких рухів, що знижує ймовірність потертості ясен. Крім того, рекомендуються щітки з м’якою або середньої щетиною.
Проблема кровоточивості ясен стає серйозною, коли ви занадто сильно кровоточити, якщо не розтираєте ясна щіткою. Щоб запобігти чутливість ясен, пийте зелений чай. Він містить натуральні підсилювачі структури ясен.

Зубна нитка – один з ключових принципів

Ви чистите зуби зубною ниткою? Якщо ні, ви в переважній більшості. Якщо так, вас можна привітати.

Чищення зубів ниткою дозволяє бактеріям і залишкам їжі бути видаленими з найбільш недоступних місць, але ж саме тут відбувається найбільша гниття.

У бактерій є ідеальне місце, щоб зіпсувати емаль між зубами, тому що навряд чи хто-небудь змете їх зубною ниткою.

Як наслідок, люди страждають від руйнування зубів, запитуючи себе: «Як це можливо? Я чищу зуби!”

Купуйте зубну нитку сьогодні, щоб вам не довелося турбуватися про стресових візити до стоматолога в майбутньому.

Потрібно сказати, що 80% людей, що використовують зубну нитку, забувають – це слід робити після полоскання рота, але перед використанням пасти.

Таким чином, ви вдавлює частки пасти в щілини за допомогою нитки, що утруднить зростання бактерій ще більше.

Смердюче дихання – найбільш поширені причини

Напівгнилу частки їжі випускають дуже сильне сморід, і позбавлення від них – одне з двох ключових дій, яке повинен робити середня людина, щоб отримати нове дихання.

Йдеться про середньостатистичному людині, тому що у інша ситуація у людей з карієсом або захворюваннями ясен, мигдаликів або гортані, джерело проблем яких очевидний. Якщо ви використовуєте нитку, і вам все ще не подобається запах з рота, подбайте про … лужний баланс тіла!

Так, ця, здавалося б, тривіальна річ визначає проблему неприємного дихання. Підкислений організм погано функціонує, тому що в крові циркулює багато метаболітів кислоти, таких як аміак або молочна кислота.

І з кров’ю, а потім зі слиною, ці токсичні метаболіти потрапляють в рот і відповідають за запах.
Отже, рецепт дотримання лужного балансу простий – відкладіть м’ясо на деякий час, почніть є 5 порцій овочів в день (бажано сирих), пийте лимонний сік (хоча він кислий, після перетравлення він сильно лужної).

Пам’ятайте, однак, що пити його потрібно через соломинку, інакше він може зруйнувати емаль!). Їжте більше фруктів (кожен з них працює так само, як лимон – на смак він кислий і лужний після перетравлення в шлунку), пийте набагато більше води, бажано зелений чай, тому що він також лужної (на відміну від чорного), і через деякий час ви побачите, що щось змінилося.

Це безперечно зміниться, тому що в основному подкисляют м’ясо і молочні продукти (плюс пиво, енергетичні напої, кава і сигарети). Коли рН крові зміниться на оптимальний, ви більше не будете пахнути. Крім того, питна вода допоможе позбутися від бактерій.

Зробіть собі вегетаріанську або навіть веганські тиждень, просто для спроби, і ви дізнаєтеся. Якщо у вас є сильна воля, ви зможете харчуватися досить лужної їжею до кінця свого життя і отримувати від цього користь для здоров’я.

Чищення зубів – коли і як?

Переважна більшість людей чистять зуби одразу після сніданку, що є великою помилкою, тому що ослаблена кислотою емаль слабшає ще більше при контакті з пастою.
Варто почекати 30 хвилин, навіть до 2 годин (коли ви їсте щось дуже кисле), і тільки потім чистити зуби, а потім дозволити регенерацію захисного бар’єру вашого дентину. Правда, це може бути важко, коли ви поспішаєте на роботу.

У такій ситуації краще чистити зуби відразу після пробудження і снідати 30 хвилин по тому, а потім жувати м’ятну жуйку. Також пам’ятайте, щоб не відмовлятися від вечірнього чищення зубів – у деяких з є така звичка, і фахівці припускають, що подвійно неправильно чистити зуби краще тільки ввечері, ніж тільки вранці, тому що протягом дня ви виділяєте багато слини, що кілька захищає вас від мікробів, і ви п’єте воду, яка очищає рот, а вночі, коли слизові оболонки висихають, а зуби не можуть позбутися від цукру з їх поверхні після обіду, у бактерій є багато можливостей показати себе.

Важливим аспектом також є техніка чистки – робіть це круговими рухами (навіть якщо у вас є електрична щітка), а не з боку в бік. Крім того, не обливайте зубну щітку водою після нанесення пасти (так роблять багато людей), тому що вона позбавляє її абразивних властивостей. Чистіть зуби 3 хвилини – це оптимальний час. Дотримуючись цих порад, ви можете назвати себе майстром гігієни.

Трохи інформації про фтор

Фторсодержащие пасти всюди рекламуються як відмінний засіб від карієсу. Чи замислювалися ви, як це працює на інших органах?

На жаль, не дуже позитивно. Просто введіть пошуковий запит «фтор і шишковидная заліза», щоб побачити цю частину мозку, яка належить любителю фторсодержащих паст на фотографії. Пинеальная заліза буквально покрита каменем.

Цей камінь не що інше, як фтор. Він видобувається в шахті в формі каменів, схожих на великий мармуровий сміття, потім подрібнюється і додається в пасти з наміром справити позитивний вплив на зуби споживача, і все ж цей ефект залишається загадкою до цього дня, оскільки щодо досліджень, які підтверджують передбачуване позитивний вплив цього елемента на зуби, збільшилася полеміка.

Мабуть, розчинення каменю на шишкоподібної залозі можливо завдяки грибу, відомому любителям довголіття як чайний гриб. За повідомленнями, через деякий час вживання чаю з такого гриба підвищує розумову активність.
Поряд зі зростаючою гамою виробників пасти без фтору, суспільство, нарешті, зрозуміє, що фтор міститься в багатьох натуральних продуктах і в натуральній формі, яка не завдає шкоди іншому тілу, тому немає необхідності засмічувати тіло синтетичної пастою, тому що це не є ні необхідним, ні розумним.

Стоматологія на Вокзальній Danti (стоматологія Повітрофлотський)

Поделиться на своей странице социальной сети: