Протезування на імплантатах – природність і комфорт

Протезування на імплантатах, завдяки своїм перевагам дуже затребуване в сучасній ортопедичної стоматології. На превеликий жаль, нам природою дано лише один набір постійних зубів. І ніхто не застрахований від ситуації, коли з тієї чи іншої причини цих зубів може не стати. У таких випадках гостро стає вибір зубних протезів. Адже це не щось тимчасове – це заміна своїх зубів.
Завдяки сучасній імплантології, протезування стало набагато комфортнішим для пацієнтів. І нові зуби особливо нічим не будуть відрізнятися від своїх. Це пов’язано з технікою такого протезування зубів і низку переваг.

Що таке імплантація зубів і коли вона актуальна?

Зубні імпланти можна ставити і в тому випадку, якщо треба замінити один зуб, і в тому, якщо потрібно протезування всього зубного ряду. Щоб не боятися такої процедури, варто розуміти саму технологію. По суті, імплантується аналог кореня зуба, на який ставлять свого роду коронку.

Скільки необхідно імплантів, залежить від ситуації, ми опишемо найпоширеніші:

  • У разі відсутності лише одного зуба – переднього, встановлюють лише один імплант. Далі на ньому відбувається фіксація коронки. Сама коронка може бути або з металокераміки, а може, що краще – безметалловая. Безметалеві коронки зроблені з оксиду алюмінію або ж цирконію.
  • Якщо ж відсутня вже кілька зубів (поспіль), то найчастіше необхідно декілька імплантів. Але, кількість імплантів може бути менше, ніж відсутніх коренів зубів. Так як встановлюється єдиний протез у вигляді моста.
  • У тому випадку, якщо не вистачає кількох молярів (жувальних зубів) з кінця, нерідко буває, що застосування мостовидной конструкції стає неможливим. Якщо складається така ситуація, то стоматолог-ортопед встановлює два імпланта. На які, надалі фіксує міст.
  • Якщо практично весь зубний ряд відсутній, то тут потрібно встановлювати зубні імплантати у великій кількості. Від чотирьох до восьми таких аналогів кореня зуба, на які закріплюють мостовидні конструкції різної протяжності. Також, в такому випадку, використовую балкові системи для фіксації. Вони необхідні для закріплення протезів із замками. Таким чином, вийде конструкція, яка буде виглядати максимально натурально.

Які переваги імплантації зубів?

Як ми вже говорили таке протезування, має ряд переваг:

  • Зберігається естетика посмішки. Ваші нові зуби будуть виглядати зовсім натурально.
  • Жувальна функція не порушується. Більш того, в разі, якщо була втрата кількох жувальних зубів – вона відновлюється.
  • Такі протези не вимагають особливого догляду. Їх не треба знімати, кожен раз чистити після їжі. За имплантами необхідно доглядати так само, як і за своїми зубами.
  • Можна відновити кілька втрачених зубів відразу.
  • Така процедура, завдяки, знеболюючих засобів, що не буде болюча.

Запорука успішного результату – серйозний підхід

Протезування на імплантатах принесе Вам тільки позитивні результати. Але для цього варто вибрати хорошого протезує, який використовує якісні матеріали. Від кваліфікації лікаря залежить успіх такої процедури.

Тому не звертайтеся в підозрілі стоматологічні кабінети, навіть якщо там неймовірно приваблива низька ціна. Краще робити протезування на імплантатах у досвідченого стоматолога-ортопеда. Тоді результат буде не тільки ідеальним, але і довговічним.

Поделиться на своей странице социальной сети: