Зубні імпланти – ідеальна посмішка незважаючи ні на що

Зубні імпланти один з найбільш комфортних, а ще успішних можливостей відновити цілісність зубного ряду і краси посмішки. Насправді зубна імплантація проводилася ще в другій половині минулого століття, але не була настільки популярна. І не тільки через високу вартість, а ще, тому що рівень технологій, а відповідно якості даної процедури залишав бажати кращого. На даний момент імплантація дозволяє відновити втрачені елементи зубного ряду максимально ідентичні справжнім зубам.

Крім того реабілітація після такої стоматологічної процедури тепер досить швидка. Це можливо завдяки якості матеріалів, медикаментів, а також медичного обладнання. Зубні імпланти встановлює лікар ортопед. Важливо відзначити, що установка – це виключно індивідуальна процедура, тому і не є бюджетною. Але, зате Ваша посмішка буде радувати всіх включаючи Вас своєю красою. І, що важливо, буде відновлена ​​не тільки естетика, але також і функціональність втрачених зубів.

Показання до установки зубних імплантів

Як вже було сказано, імпланти необхідні при порушенні цілісності зубного ряду. Це один з найбільш міцних і довговічних видів протезування. Саме тому, його вважають за краще частіше, ніж звичайне кріплення до сусідніх зубах.

Стоматолог-ортопед призначає імплантацію заміни свого зуба в наступних випадках:

 • У разі втрати як одного елемента зубного ряду, так і декількох. Втрата може бути в зв’язку з травмою або ж повним руйнуванням зуба.
 • Якщо відсутні відразу кілька зубів підряд.
 • Також, імплантація можлива в разі, якщо немає саме крайніх зубів в ряду.
 • Адентія повна. Це найбільш складний випадок, коли відсутня зубної ряд повністю. Але, тим не менше, імплантація зубів допоможе вирішити настільки неприємну проблему.

Імпланти зубів це не тільки найкращий по комфорту вид протезування. Стоматологи призначають саме це процедуру, часто мотивуючи тим, що це єдиний можливий варіант для відновлення зубів. Так це і є, дійсно в деяких випадках неможливо виправити проблему іншим способом імплантації.

Наприклад, зубні протези іншого типу або ж мости, можуть не підійти багатьом. Якщо є хронічні серйозні захворювання слизових тканин або ж альвеолярні відростки слабо виражені – нічого, крім зубних імплантів не підійде.

Що таке зубний імплант?

Зубні імпланти – це конструкція, яка представляє собою штифт з металу. Даний елемент імплантується в щелепу. На штифт вже закріплюється сам протез, який повністю замінює функціональність і зовнішні характеристики відсутнього зуба. Такий тип імплантів також часто називають внутрішньокістковий.

Установка імпланта зубного відбувається наступним чином:

 • У щелепних кісток імплантується спеціальний штифт. Найчастіше він виконаний з титану. Важливо відзначити, що штифт може бути у вигляді стрижня або ж гвинта. Він виконує роль кореня зуба.
 • Після імплантації основи, встановлюють абатмент. Це елемент, який поєднує коронку і штифт. Кріпиться до металевої заміні кореня абатмент за допомогою спеціального гвинта. Але, також іноді як засіб кріплення використовують цемент стоматологічний. Даний елемент зубного імпланта може бути виконаний з цирконію, металу або ж пластика. Але, пластик зазвичай використовують як тимчасовий абатмент.
 • Сама коронка, яка є верхнім елементом, максимально повторює форму втраченого зуба.

Які бувають імпланти зубів?

Для кожного окремого випадку потрібна різна установка імплантів. Види зубних імплантів відрізняються як за ціною, так і по функціональності:

 • корневідним форма. У певному сенсі такий вид імплантів схожий на саморізи. Вони являють собою штифт циліндричної форми з різьбленням. Саме цей вид максимально повторює природну форму зуба.
 • субперіостальну. Такі імпланти застосовні, коли щелепна кістка надмірно истончена. Крім того, даний тип займає достатню площу для того, щоб протез був надійно і добре утриманий.
 • ендодонтичного стабілізовані. Установка таких зубних імплантів можлива за умови, що зберігся корінь зуба.
 • внутріслізістие. Найкращий вид імплантації, якщо необхідно уникнути установки в кісткову тканину. Найчастіше їх головна мета – це забезпечення стабілізація для протезів знімного типу.

Про те, який вид зубної імплантації Вам підійде, повідомить лікар після повного обстеження. І в залежності від особливостей Вашого організму призначить установку тих чи інших зубних імплантів. Зубні імпланти повинні бути встановлені виключно професійним лікарем, який спеціалізується на протезуванні.

Стоматологія на Вокзальній – клініка мережі “Стоматологія Київ”

Поделиться на своей странице социальной сети: